Skocz do zawartości
poldeczek1

Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730

Rekomendowane odpowiedzi

mam rns 510 fabryczną , nie mam wieszaka, biały fis auto z końca 2009, multikiera 12 przycisków mam dołożony zestaw parrota ale chciałem mieć między zegarami książkę, oraz info jak bateria i zasięg oraz klawiaturę rns510 czy ten moduł zagra? 5N0035730D. Oczytałem się tego wątku ale nie jestem pewien? Domyślam się (mam hightline) ze mam okablowanie pod siedzeniem, (jeszcze poszukam dokładnie) - modułu na razie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł 1K0803573C lub D będzie współpracował w RNS510 ??

Passat z czerwonym FIS i multikierą.

Nie zależy mi na wyświetlaniu informacji na FIS-ie. Głównie chodzi mi o współpracę z RNS-em.

 

Jak ma się sprawa w przypadku nowszych modułów przeznaczonych pod białe zegary ?

Czy taki moduł zadziała w moim aucie i będę mógł go obsługiwać z poziomu RNS-a ??

 

Obecnie mam w aucie zestaw premium z modułem 5N0035730, ale ten nie obsługuje trybu HFP, a mój nowy telefon nie ma rSAP.

 

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok tylko że tam nie ma odpowiedzi na moje pytanie.

W innych tematach również nie znalazłem odpowiedzi.

Wszyscy piszą, że z czerwonym FIS-em i RNS510 współpracują jedynie trzy modele.

 

Ale jak już pisałem wcześniej nie interesuje mnie aby moduł współpracował z czerwonym FIS-em.

Dla mnie może tam nic nie wyświetlać.

Ważne natomiast jest abym mógł moduł BT obsługiwać przez RNS-a i aby na nim było wszystko wyświetlane.

 

Toteż zapytam jeszcze raz - czy moduł przeznaczony pod biały FIS będzie współgrał z RNS-em w samochodzie z czerwonymi zegarami ?

Kwestia obsługi z FISa jest nieistotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

O to właśnie mi chodziło.

Jak wiadomo moduły z HFP pod czerwone zegary są trudnodostępne więc jeśli nic nie znajdę w rozsądnej cenie kupię jakiś pod białe :)

A bez info na FIS-ie się obejdę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodasz sobie potem konwerter CAN i info na FISie też będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rozglądam się za modułem bluetooth, mam białe zegary bez multi kierownicy i znalazłem co takiego http://olx.pl/oferta/sterownik-bluetooth-vw-seat-skoda-3c8-730-kompletna-wiazka-CID5-IDb1Kur.html#5b57a24046

czy warto kupić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu. Tylko RSAP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pab567.

Możesz mi trochę rozjaśnić temat? Właśnie zmieniłem telefon z zabytkowej Nokii 6303i na Asusa Zenfone Max. No i oczywiście mój RNS 510, a właściwie moduł BT go nie widzi. Jaki mam kupić moduł, żeby go można było tylko zamienić, bez żadnych przeróbek i żeby wszystko chodziło jak trzeba? Tzn. sterowanie z kiery i RNS 510, książka telefoniczna itd. itp. Po prostu tak jak poprzednio z Nokią.

I jeszcze jedno. Czy mając moduł, który potencjalnie dodatkowo obsługuje WiFi można korzystać z internetu na RNSie?

 

To pytanie zadałem też w wątku, gdzie podałeś link. Ale w moim przypadku ten wątek wydaje mi się lepszy bo dotyczy też nawigacji (RNS 510) sensu stricto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet na RNS510? Nie ma czegoś takiego, no chyba że doposażysz RNS510 w dodatkowy moduł Android.

 

Masz białe czy czerwone zegary?

 

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Touarega. FIS jest kolorowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pab567.

Możesz mi trochę rozjaśnić temat? Właśnie zmieniłem telefon z zabytkowej Nokii 6303i na Asusa Zenfone Max. No i oczywiście mój RNS 510, a właściwie moduł BT go nie widzi. Jaki mam kupić moduł, żeby go można było tylko zamienić, bez żadnych przeróbek i żeby wszystko chodziło jak trzeba? Tzn. sterowanie z kiery i RNS 510, książka telefoniczna itd. itp. Po prostu tak jak poprzednio z Nokią.

I jeszcze jedno. Czy mając moduł, który potencjalnie dodatkowo obsługuje WiFi można korzystać z internetu na RNSie?

 

To pytanie zadałem też w wątku, gdzie podałeś link. Ale w moim przypadku ten wątek wydaje mi się lepszy bo dotyczy też nawigacji (RNS 510) sensu stricto.

 

a musisz wymieniac cokolwiek?czy Twoj telefon obsluguje protokol rsap?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mnie zażyłeś ElNinijo. Gdzie to mogę sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sobie sam sprawdziłem domyślnie go nie masz dlatego tel ci nie gada z navi zainstaluj rsapa i będzie gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sobie sam sprawdziłem domyślnie go nie masz dlatego tel ci nie gada z navi zainstaluj rsapa i będzie gadać

 

ElNinijo.

Po nie małych trudach rSAP zainstalowany. Miałem kłopot ze zrootowaniem telefonu, żeby go wgrać, ale jakoś dałem rade. Niestety telefon nadal nie łączy się z modułem - nie widzi go w ogóle. Masz jeszcze jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole dziala CI ten rsap?

jak masz swoja stara nokie i ona CI gada z Twoim modulem a Twoj telefon nowy nie gada tzn ze ten rsap na tym telefonie Ci nie dziala

 

nokia o ile wiem dosyc szeroko (w wielu modelach implementowała protokół rsap) inni producenci nie bardzo, u znajomego tez kiedys mialem problem bo moj telefon dzialal (mialem nokie a jego nie, mial iphona 5) dopiero instalacja poprzez cydie protokolu rsap rozwiazala problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cydia to program za pomocą którego można coś pogrzebać właśnie w iphonie. Co do smartfonów (mój przypadek) w przypadku braku możliwości wgrania jakiegoś programu, czy protokołu trzeba często zrootować telefon. I to jest właśnie mój przypadek. Do instalacji RSAPa potrzebne było zrootowanie telefonu. Po jego zrobieniu instalacja RSAPa przebiegła bez żadnego problemu, aczkolwiek musiała być zrobiona z poziomu recovery. Jeszcze zastanawiam się na jednym. Wersja RSAPa była ściągnięta na kartę SD i z tej karty program był instalowany w telefonie. Może jeszcze spróbuję zapisać RSAPa na pamięć flash i z tego poziomu zainstalować? Co Ty na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem co to jest cydia (nie wiem czy wiesz ale na iphonach z usa nie ma założopnych zadnych ograniczen co do instalacji oprogramowania) i wiem co to jest rootowanie smartfona :)

 

no jak CI nie gada telefon po rsap to albo wogole rsap nie dziala z telefonu albo moze byc juz tak ze konieczna moze okazac sie wymiana tego modulu, chociaz jest to troche niezrozumiale bo jak pisales inny telefon (nokia) po rsapie gadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności