Skocz do zawartości
sajmon24

Nawiew pali bezpieczniki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wentylatorem pali bezpiecznik,po włożeniu nowego bezpiecznika nawiew działa około 1 min,i ponownie pali bezpiecznik,co może byc tego przyczyną,proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak kolego pali bo ,asz zatarte łożyska wentylatora. Wymień łożyska albo je nasmaruj. to Ci pomorze. Bezpieczniki ocaleją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waldek1500,dziękuję za radę lecz to w niczym nie pomogło.Problem polega na tym,że jeśli przękręcę tylko zapłon wiatrak chodzi we wszystkich predkościach,a gdy tylko uruchomię silnik zaraz pali bezpiecznik.Czy znasz przyczynę tej usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze masz gdzieś jakieś zwarcie na potencjometrze. ja mialem taki problem w golfie. przytopilo kabel i też palilo bezpiecznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze masz gdzieś jakieś zwarcie na potencjometrze. ja mialem taki problem w golfie. przytopilo kabel i też palilo bezpiecznik

 

Potencjometr masz na myśli konsolę sterującą nawiewem ? i kostkę za konsolą ? U mnie pali bezpiecznik od niedawna tylko na 4 biegu prędkości wentylatora - na reszcie działa ok !

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

waldek1500,dziękuję za radę lecz to w niczym nie pomogło.Problem polega na tym,że jeśli przękręcę tylko zapłon wiatrak chodzi we wszystkich predkościach,a gdy tylko uruchomię silnik zaraz pali bezpiecznik.Czy znasz przyczynę tej usterki.

 

Znalazłeś rozwiązanie problemu ?? mam to samo od tygodnia - podobnie? U mnie pali bezpiecznik od niedawna tylko na 4 biegu prędkości wentylatora - na reszcie działa ok !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności