Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie i panie. Może mi ktoś powiedzieć co to jest za przewód od klimy? (jak się nazywa, lub oznaczenie) Czy takie coś się spawa czy od razu wymienia?

Mam B5 1997r climatronic AJM

http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=121755&stc=1

Czyli to oznaczenie

 

8D0260704H

Czy

8D0260701H

 

 

 

Jeżeli chodzi o wąż między sprężarką a skraplaczem to - 8D0 260 701 N

Jeżeli między osuszaczem a spręzarką to - 8D0 260 707 N

 

w załączeniu grafika dla lepszego rozeznania

przewody-klima.pdf

Edytowane przez Romi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prosiłbym o jakiś dokładny schemat kolektora ssacego dolotowego do passata b5 1.8 apt 1999 rok , bo mechanik twierdzi że słychać klapki w nim jak stukają , a inny powiedział że tam nie ma klapek , a ewidentnie słychać klepanie z kolektora bądź spod kolektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się dziś za regulacje czujnika STOP i przy okazji moim oczom ukazał się moduł widoczny na zdjęciu. Moje pytanie, co to jest? bo na pewno nie jest to originalna część. Alarm czy może centralka na pilota? Jestem 3 właścicielem. Na pudełku data 2007 czyli kiedy był jeszcze u pierwszego właściciela w Niemczech. Drugi właściciel twierdził że CHYBA był na pilota ale dał mi tylko ułamany grot scyzoryka. W innym temacie zapytałem czy fabrycznie jest sterowanie z pilota, ale okazuje się ze w moim module komfortu nie ma. Hmm, co wy na to?

 

20140809_101223.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po kolorach przewodów to sterowanie centralnym i być może alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tym mogę zrobić? dopasowanie transmitera podejrzewam że będzie kosztować tyle co cała nowa centralka. No i pytanie czy to jest teraz podłączone do czegokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś?

 

 

Czy gałka zmiany biegów od Golfa IV będzie pasować do Mojego Paszteta? (opis)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co z tym mogę zrobić? dopasowanie transmitera podejrzewam że będzie kosztować tyle co cała nowa centralka. No i pytanie czy to jest teraz podłączone do czegokolwiek?

 

Posprawdzać zasilania, masy na przewodach, zmostkować na chwilę jeden z białych przewodów z masą, później drugi, jak centralny będzie reagował to proponowałbym podłączyć nowy sterownik i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, a brzmi ono tak: Co to za przewodzik biało-zielony ten po lewej z czerwoną wtyczką? (Prawdopodobnie powinien być wpięty pod ten czerwony [+12V] ale u mnie są one rozłączone) Przy okazji też chciałem zapytać co to za pojedyńczy biały kabelek, który jest wpięty jak przekaźnik?

 

Passat B3 1990 1.8 RP CL Benz+Gas

http://www.iv.pl/images/06845348471288761754.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy potrzebuje pomocy padł mi intercooler i mam problem z jego doborem. A konkretnie chodzi o średnice wejścia na czujnik jest jakiś inny numer tej części albo inna opcja żeby to sprawdzić bez jeżdżenia z suwmiarką lub ktoś ma do odsprzedania.

nr części 8D0145805D do paska b5 fl 2002 średnica otworu z czujnikiem 18mm silnik AWT 1.8T

wszystkie które patrzyłem do tej pory miały otwór 12mm :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy potrzebuje pomocy padł mi intercooler i mam problem z jego doborem. A konkretnie chodzi o średnice wejścia na czujnik jest jakiś inny numer tej części albo inna opcja żeby to sprawdzić bez jeżdżenia z suwmiarką lub ktoś ma do odsprzedania.

nr części 8D0145805D do paska b5 fl 2002 średnica otworu z czujnikiem 18mm silnik AWT 1.8T

wszystkie które patrzyłem do tej pory miały otwór 12mm :/

 

załączam schemat układu. Masz tam podane numery icka jak i czujnika.

icek.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20140908_125611.jpg

 

Witam.Co to za część przykrecona do miski olejowej,jest pęknieta i wydaje mi się że przez to są wibracje na samochodzie,poduszki już wszystkie wymieniłem i troche lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

co to za część? ( oznaczona na czerwono i co to wąż oznaczony na różowo )

https://www.dropbox.com/s/xkuq2ii9mdc079f/DSC_0099.JPG?dl=0

 

Ostatnio ( ost. 2 miesiące ) mam problemy z uciekającym płynem chłodniczym. Problem zaczął się od pękniętego korka ( widoczny na zdjęciu po lewej stronie ). 2 tyg temu wypiął się wąż dochodzący do czujnika ogrzewania paliwa(?). Czy te sprawy mogą mieć związek ze sobą ? W dodatku klima nie chłodzi tak jak powinna (a przynajmniej mam takie wrażenie - ale może to wina gazu)

 

Dzięki za odpowiedź

 

Edit:

Wygląda to na chłodnice oleju ,proszę o weryfikacje

Edytowane przez mrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie szukam takiej części 800 937 545 E ( plastik który jest w słupku od pasażera spina się go z gumową harmonijką do osłony przewodów ), koleś w ASO VW nie potrafił znaleźć tej części , w innych sklepach też szukałem no istna tragedia.

Tu podaje linka jak ta część wygląda ( stara aukcja alledrogo )http://allegro.pl/plastik-wiazki-przewodow-audi-s4-b5-lift-a4-i4351594882.html

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aukcji jest błąd i pewnie w ASO podałeś zły nr ponieważ coś takiego jak 800 937 545 E nie ma, natomiast 8D0 937 545 E już tak i coś takiego kosztuje ponad 15zł. Jak masz nie daleko to podjedz jutro do ASO lub zadzwoń i podaj teraz prawidłowy nr części. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos moze wie od czego to?

2014-09-17 15.52.26.jpg - okolice zamka maski

2014-09-17 15.52.11.jpg - okolice lewej lampy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luźna wtyczka przy lampie powinna być podłączona do silniczka lampy - ustawienie świateł góra dół.

a to przy zamku maski to nie jest przypadkiem krańcówka (mikrostyk)?? nie zaglądałem tam dawno bo u mnie plastik to zakrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W aukcji jest błąd i pewnie w ASO podałeś zły nr ponieważ coś takiego jak 800 937 545 E nie ma, natomiast 8D0 937 545 E już tak i coś takiego kosztuje ponad 15zł. Jak masz nie daleko to podjedz jutro do ASO lub zadzwoń i podaj teraz prawidłowy nr części. ;)

 

Jeśli to prawda to dzięki ci dobry człowieku :). Zaraz jadę do ASO :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Zgadza się część zamówiona. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy szukam numeru części znaczka w tylnej klapie w sedanie b6 i instrukcji jak go wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to ustrojstwo fachowo sie nazywa?? z góry dzięki za odp :)4842824800_1363330102.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności