Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ten wyższy model z nawigacją HT869V2 i sobie chwalę.

Edytowane przez Stafikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od jakiegoś czasu siedzi radio na androidzie kupione od chińczyka. 45c9cdd9aac18e6d091f1beb7563a2d1.jpg

 

Klepane palcem po szkle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hebel, ramkę do radia dostałeś w zestawie, czy kupowałeś gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalna dokupiona

 

Klepane palcem po szkle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aktualnie mam MFD D z xCarLink i jestem zadowolony jednak zastanawiam się nad czymś nowocześniejszym ale zależy mi na tym by było jak najbardziej przypominające oryginał, co polecacie? Bez żadnych wodotrysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hebel ile dałeś za radio?

Kupiłem za 159$, jest na sprzedaż bo wymyśliłem sobie coś innego, jak jesteś zainteresowany wal na priv.

 

Klepane palcem po szkle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, szukam radia do B5 '97.

Moje wymogi to cena do 200zł, usb/karta pamięci, w miarę jakość dźwięku. Nie potrzebuję CDków, podświetleń i innych bajerów. Tak szczerze to potrzebuję po prostu odtwarzacza, bo radia słuchać nie zamierzam, z możliwością wpięcia na stałe pendrivea (taki mały z Sandisca, żeby nie wystawał) lub karty pamięci.

 

Polecicie coś oprócz podanego wyżej PIONEER MVH-180UB?

 

Bardzo Was proszę o pomoc, bo nie mam o tym zielonego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Z wyglądu podoba mi się.

 

Radioodtwarzacz ze złączem AUX i USB na przednim panelu oraz czytnikiem kart SD za panelem. Odtwarza pliki w formacie MP3/WMA

 

Czyli wszystko co chciałem, tylko opinie np. na Ceneo ma tragiczne, jeśli chodzi o jakość dźwięku.

Jest jakaś opcja z samym USB/sd card ale lepszym dźwiękiem? Jak napisałem wcześniej, na bajerach mi nie zależy. Może wyglądać gorzej niż to co zaproponowałeś, jeśli ma lepiej grać- np. możliwość ustawienia bassu by mnie urządzała.

Jeśli to by pomogło to muzyka jakiej słucham: rock- od klasycznego po progresywny, muzyka klasyczna, zdarza się muzyka pop lata 60'-80'. Zero elektronicznej, housów czy klubowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale lepszym dźwiękiem?

 

Nie w tym budżecie. Ewentualnie możesz szukać używki, ale tu będzie ciężko o czytnik kart SD.

 

Spójrz jeszcze na te modele:

http://allegro.pl/radio-kruger-matz-km0105-4x40w-mp3-usb-sd-mmc-aux-i6783037252.html

http://allegro.pl/peiying-radio-samochodowe-usb-sd-mmc-aux-i6566965596.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam te wynalazki. Wujas kupił sobie ostatnio Blaupunkta i się zaczął mu sypać po 2 miesiącach. Jak chcesz kupić sobie coś na lata to dołóż parę dyszek i kup Pioneera albo Kenwooda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Kruger and matz i peying nie bardzo mi się widzi.

Czyli pozostaje jednak PIONEER MVH-180UB.

 

W sumie ma AUX i USB, czyli wszystko co mi trzeba. Według opinii gra nieźle, wygląda też fajnie.

 

Dzięki Wam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer to Pioneer - wiadomo że marka jest to dobra jednak brak czytnika kart to spory mankament. Mnie osobiście by wpieniał pendrive wetknięty i odstający od frontu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pioneer to Pioneer - wiadomo że marka jest to dobra jednak brak czytnika kart to spory mankament. Mnie osobiście by wpieniał pendrive wetknięty i odstający od frontu.

 

Kupujesz pendrive tego typu co na obrazku i po problemie.

 

pendrive-kingston-dtmck-16gb-usb-2-hi-speed-dt-micro-black-b-iext44180479.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie tego pendrive. Jest super. Na necie można wyczytać opinie ze jest mało wydajny i utwory przerywają. Jest to bzdura. Mam go zaladowanego plikami FLAC i wszystko gra jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, taki krótki jest jeszcze do przeżycia, ale taki standardowej długości to już by mnie irytował i co gorsza groziłby wyłamaniem gdyby ktoś konkretnie o niego zawadził. Zniszczeniu mógłby ulec nie tylko sam pendrive, ale i radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie są pendrive micro. Ledwie co wystaje z radia i nie da rady go wyłamać.

Nie kłuje w oczy. Ogólnie jest niewidzialny i nie przeszkadza.

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności