Skocz do zawartości
Gość Danielllo

Jaka zmieniarka do Passata b5?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danielllo

Mam rocznik 2001 i oczywiscie radio na kasety, chciałbym zmieniarke i tutaj pytania czy musi byc orginalna do VW czy obojetnie? jaka polecacie? do tego zauwazylem ze mam wmontowane glosniki do tylu jednak nie działają pytanie czy mozna je jakos do tego radia podlaczyc czy musi byc wzmaczniacz? co proponujecie? a moze ma ktos do sprzedania orginalne radio na cd? z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Emulatory zmieniare z wejściami USB/ Ipoda itp. Albo wymiana radia na ALANA MP3 od Seata , nawet z czerwonym podświetlaniem ładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pokazać jak to radio od Seata prezentuje się w Passku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy opłaca się Tobie kupować zmieniarkę? za używaną zapłacisz pewnie z 200-300 zł i kupujesz kota w worku. za 300 zł kupisz już radio z mp3 na którym odczujesz różnicę w porównaniu to fabrycznego nieporozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zmieniarke i radio na sprzedaż :) zestaw blaupunkt :) niedawno wyjąlem z mojego passata bo nie jestem zwolennikiem plyt :) wszystko sprawne ;) do tego radio z navi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie ciut z innej beczki ale dotyczące zmieniarki. Otóż czy w MCD przy podłączonej zmieniarce działa wewnętrzny napęd cd?

Pytam dlatego że planuję zakup adaptera do podłączenia źródła aux pod wejście zmieniarki i zastanawia mnie czy przy takim rozwiązaniu nadal można słuchać płyt cd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego EXTREME8818 podeślij foty radyjka na maila: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam, że tak doklejam temat ale jestem tutaj nowy... mam pytanie jak w tytule, nie dawno stałem się szczęśliwym posiadaczem passta i mam oryginalny sprzęt, wczesniej miałem inny samochód do którego kupiłem taki zestaw radio; KENWOOD KDC-W3041A głośniki: POWERBASS S-6C teraz zastanawiam sie czy jest sens wkładania tego do vw, ponieważ oryginalne nawet sobie radzą, myślałem ewentualnie przy zmianie głośników o mały wzmacniaczu plus jakis mały subwofer... prosze o pomoc bo nie wiem juz sam co zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co chcesz. Złe jakieś tragiczne nie są, ale cudów nie ma. W porównaniu np. do nowych outlanderów z systemem rockford fosgate to nie ma o czym mówić. W swoim pasku po zmianie radia z jakiegoś starego panasonica na alpine (ida-x311rr) odczułem znaczącą różnicę (bez zmiany głośników). Czy warto to musisz sam sobie odpowiedzieć (jednemu wystarczy firmowy, byleby grało, a drugi przy sprzęcię za 20 000 zł będzie grymasił),ale jeżeli lubisz słuchać muzyki i masz zamiar potrzymać trochę auto to chyba warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! :D

Trochę odświeżę kotleta ale w końcu jesteśmy tutaj żeby sobie pomagać. Moje pytanie brzmi następująco, mam zmieniarkę od ESPACE III, Pioneera i chciałbym się dowiedzieć czy dało by rade to jakoś zamontować do radia VW GAMMA, pasek jest z 2001r. Poniżej fotki tego sprzętu. Z góry dzięki za odpowiedź smile01.gif

 

20140227_164744.jpg

 

20140227_164739.jpg

20140227_165012.jpg

20140227_164728.jpg

20140227_164558.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, tylko dedykowane do vw lub panasonic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to lipa, ale dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności