Skocz do zawartości
Gość maluch22

Czy wychodził B4 VR6 automat 4X4 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maluch22

Witam. Posiadam Passat B4 VR6 automat i zastanawiam się, czy wychodził kiedykolwiek Passat B4 VR6 automat z napędem na 4 koła? Jeśli ktoś jest zorientowany to proszę o odpowiedź w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
2.9 ABV 184KM na którego poluję

 

wiesz ze na suchej nawieszchi jest to to wolniejsze od AAA :cisza:

 

a i wiesz ze znalezienie ABV z dobrym tylnym "sprzegielkiem" graniczy z cudem - koszt naparwy 2000PLN

 

tez sie napalalem na taka bryke ale szybko sie wyleczylm i i teraz szukam C4 2.8 30V w Q - niezniszczelny sprzet :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maluch22

Tak to wiem, że AAA 174KM bo takiego mam ale bez 4X4 na wszystkie koła to tylko 184Km wychodziły z tego co wiem, a ten z allegro to nie Passat o jakiego pytam mnie interesuje czy na automatycznej skrzyni biegów był 4X4 bo ten ma manualną???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez sie napalalem na taka bryke ale szybko sie wyleczylm i i teraz szukam C4 2.8 30V w Q - niezniszczelny sprzet
:ok: wypasik furak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz szukam C4 2.8 30V

A ja C4 4.2 plus :D

 

mnie interesuje czy na automatycznej skrzyni biegów był 4X4 bo ten ma manualną???

Widziałem takiego kiedyś ale reki nie dam uciąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
A ja C4 4.2 plus

 

ooo piekna maszyna ale to juz inna kasa (nie zakupu ale eksploatacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
czy na automatycznej skrzyni biegów był 4X4 bo ten ma manualną

 

oficjalnie nie bylo takich polaczen ABV automat syncro ale...

 

 

no wlasnie ale.... jest mozliwosc podpiecia do automatu syncro - obudowa skrzyni ma przewidziane specjalne wyjscie na wal napedowy na tyl !!! sam zrobilem takie :szok: oczy jak to zobaczylem. wystarczy wybic dekeiel i podpinac syncro !!!! w manualnej skrzyni takiego patentu nie ma :kwasny:

 

oczywicie nie wspomne o wymianie tylnego zawieszenia bo syncro ma z tyl wielowachacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maluch22

No tak ale czy jestesmy w stanie to sprawdzić czy cos w takim układzie rzeczywiście wychodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jocker_LZ

widzę, że każdy po VR6 marzy, aby przesiąść się w C4 lub S6 Quattro 4.2...

nie stać mnie jeszcze na S6 - utrzymanie oczywiście więc kupiłem VR6

ja zanim kupiłem VR6 - brykałem B4 80 Avant 2.6 V6 Quattro ma dodatkowo blokadę dyferencjału - super jazda z blokadą - latanie bokiem jak BMW, bo C4 ma tylko stały napęd 4x4 - nie blokady dyferencjału, ale nie miałem okazji przejechać się S6 więc nie wiem czy ma blokadę czy nie ma ...

ale po VR6 na pewno będzie S6 4.2, być może 2.2 T ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności