Skocz do zawartości
ric0

plyn chlodniczy ucieka

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem z ktorym nie moge sie uporac z nim juz od pol roku,plyn chlodniczy ucieka mi pzez laczenie plastikow w chlodnicy, ale nie zawsze , jest to zadkie i najczesciej sie to staje po trasie i co dziwne wtedy kiedy juz wylacze silnik,czy cos z cisnieniem jest czy nie tak, dodam ze korek wymienilem i jest to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodam ze korek wymienilem i jest to samo

Czy ja czegoś nie kumam czy .....

,plyn chlodniczy ucieka mi pzez laczenie plastikow w chlodnicy,

Wymienisz chłodnice i problem odejdzie razem ze starą chłodnicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam taki problem z ktorym nie moge sie uporac z nim juz od pol roku,plyn chlodniczy ucieka mi pzez laczenie plastikow w chlodnicy, ale nie zawsze , jest to zadkie i najczesciej sie to staje po trasie i co dziwne wtedy kiedy juz wylacze silnik,czy cos z cisnieniem jest czy nie tak, dodam ze korek wymienilem i jest to samo
dolej sobie uszczelniacza ale nie polecam lub poszukaj dokladnie skad ci cieknie ! i postaraj sie uszczelnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plyn chlodniczy ucieka mi pzez laczenie plastikow w chlodnicy

 

chodzi Ci o te szybkozłączki?? jeżeli tak spróbuj je docisnąć, rozpiąć i od nowa założyć, u mnie pomogło dociśnięcie

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi Ci o te szybkozłączki?? jeżeli tak spróbuj je docisnąć, rozpiąć i od nowa założyć, u mnie pomogło dociśnięcie

pozdr

jemu chodzi chyba o boki chlodnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie nie wiem ale to leci z boku z tych plastikow, ale czemu nie leci caly czas tylko kiedy go najdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nie wiem ale to leci z boku z tych plastikow, ale czemu nie leci caly czas tylko kiedy go najdzie
wymiana chlodnicy lub dolanie uszczelniacza albo troszke twoich checi moze to cieknie z zaciskow jak kolega pisze i pojawia sie na boku chlodnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanik wsypal mi proszek uszczelniajacy i tez nie pomoglo, kiedys mialem te plastiki zdejmowane i uszczelniane przez mechanika, bo mialem olej w chlodnicy i ja plukalismy, ale po sklejeniu bylo dobrze az do teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedys mialem te plastiki zdejmowane i uszczelniane przez mechanika, bo mialem olej w chlodnicy i ja plukalismy, ale po sklejeniu bylo dobrze az do teraz

Aż tu teraz nadszedł czas wymiany. Nawet nie rozbierana chłodnica kiedyś się kończy, a nie wspomnę o rozbieranej.

Tutaj nie ma nad czym debatować tylko wymienić i nie będzie płyn uciekał.

A jak Ci się kiedyś rozsypie, to możesz przegrzać silnik i zamiast 200~300 za chłodnice to zapłacisz 1000 albo 2000 za poważniejszą naprawę.

Wiem że liczysz na to że ktoś Ci powie " olej to " samo się naprawi, ale tak niestety nie będzie. Będzie coraz gorzej, i dojdzie do tego że będzie zużywał więcej płynu chłodniczego na 100 km niż PB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż tu teraz nadszedł czas wymiany. Nawet nie rozbierana chłodnica kiedyś się kończy, a nie wspomnę o rozbieranej.

Tutaj nie ma nad czym debatować tylko wymienić i nie będzie płyn uciekał.

A jak Ci się kiedyś rozsypie, to możesz przegrzać silnik i zamiast 200~300 za chłodnice to zapłacisz 1000 albo 2000 za poważniejszą naprawę.

Wiem że liczysz na to że ktoś Ci powie " olej to " samo się naprawi, ale tak niestety nie będzie. Będzie coraz gorzej, i dojdzie do tego że będzie zużywał więcej płynu chłodniczego na 100 km niż PB.

No i niestety to jest sedno sprawy kolego wyraźnie chłodnica do wymiany. U mnie też wyciekało raz więcej raz mniej aż w końcu tak zaczęło ciec że przestałem jeździć passkiem. Powodem mojego zwlekania był termin na który musiałem czekać. Jeśli możesz to nie czekaj, bo skończy się wydmuchaniem uszczelki a wówczas to droższa naprawa a chłodnicę i tak będziesz musiał wymienić i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem i skończyło się wymianą chłodnicy :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy mówią wywal chłodnice będzie oki :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności