Skocz do zawartości
polop_76

passat b6 2005r radio RCD 510 problem komunikacją CAN

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon - 5N0 035 730 B - premium, rekin musi mieć antenę GSM (fioletowa wtyczka)

Nawigacja - 1T0 035 680 C - rekin musi mieć antenę GPS (niebieska wtyczka)

Radio - 1T0 035 680 C - DABa nie masz, skoro w aktualnym rekinie nie masz bata to ani czarna ani biała wtyczka niepotrzebna :)

Webasto - 5K0 963 272 C - skoro nie masz pilota to brudnożółta wtyczka niepotrzebna

 

Podsumowując: pasują anteny z wtyczką niebieska i fioletową, np. 3C0035507N - znajdziesz ich po tym symbolu na Allegro bez liku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako ze nie moge zalozyc nowego tematu (nie wiem czemu) musze sie podlaczyc pod ten watek. posiadam passata b 6 z koncówki roku od kilku dni slychac w glosnikach co kilka sekund systematyczne trzaski , gdy radio wyłączę też jest ten problem . radio jest z nawigacją podczas trzasku [ nie wiem jak to nazwać dokladnie ale jest to jeden trzask powtarzający sie co kilka sekund ] radio czy nawigacja tak jak by sie resetowaly prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz w tym czasie komorke?

 

Ja musze powiedziec, ze wymienilem antene, fix wrocil. Polecam kazdemu, kto ma problem. Wymiana jest mega prosta, a antena tania. Wystarczy na podsufitxe zrzucic ta listwe nad klapa bagaznika i juz mamy dostep do anteny.

 

Pozdrawiam

 

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie masz w tym czasie komorke?

 

Ja musze powiedziec, ze wymienilem antene, fix wrocil. Polecam kazdemu, kto ma problem. Wymiana jest mega prosta, a antena tania. Wystarczy na podsufitxe zrzucic ta listwe nad klapa bagaznika i juz mamy dostep do anteny.

 

Pozdrawiam

 

Kuba

witam no tak ale czy antena ma cos wspolnego z resetowaniem radia podczas trzasku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antena raczej nie, ale gdzie masz w tym czasie komorke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest link do mojego radyjka

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

komurka zazwyczaj w kieszeni

Edytowane przez mariusz79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wyglada jakby ci nie laczylo wzbudzenie po stacyjce... Albo jakis zimny lut w przekazniku zalaczajacym radyjko.... Problem pewnie do rozwiazania za pare groszy jak sie znasz na elektronice ciutke, ale wydaje mi sie ze radio musisz wyciagnac i sprawdzic czy wzbudzenie ma stale napiecie na wtyczce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego a jak bys to wytlumaczyl po ludzku prostemu czlowiekowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam pytanko, nie ma któryś z Was do sprzedania wyświetlacza do radia RCD-510 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do której wersji potrzebujesz? Bo mam wszystkie trzy...

Edytowane przez pab567
Wróć... Mam wszystkie 3 do RNS510...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Samochodzik kupiłem z radiem nieoryginalnym Kenwood DNX7200.

 

Zdecydowałem się zakupić radio Zenec z-e2026 i niestety po podłączeniu nie działa.

Zwarłem połączenie do modułu can (wcześniej go odłączając (moduł w radiu) i radyjku ruszyło) - wnioski ... nie działa can do komunikacji z radiem (oryginalne radio RNS510 też nie chce się włączyć).

 

Mam parę pytań:

1. Jak sprawdzi czy działa can do radia ?

2. Gdzie idą kable i które to są które odpowiadają za komunikację can z radiem (może jakiś schemat i lokalizacje modułów w samochodzie) ?

3. Może ktoś w pobliżu Skierniewic jest w stanie mi pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podpinam się do tematu, szukam jakiegoś radia do mojego Passata b6 i wpadło mi coś takiego w oko http://allegro.pl/radio-dedykowane-vw-golf-5-v-9-cali-android-6-0-i6940112397.html czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć czy jest to coś warte i opłaca się pakować w te radio kasę? Jak nie to czy możecie mi coś polecić budżet do 2 tysia głowie chodzi mi żeby było navi system najlepiej na androidzie lub Windows, obsługa z kierownicy kamerka cofania etc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności