Skocz do zawartości
kriss555

kodowanie zestawu telefonicznego premium

Rekomendowane odpowiedzi

W telefonie wyłącz "zezwalaj na zdalny tryb SIM"
Robi się to w ustawieniach połączenia BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby macie rację, jak tak zrobię to mogę połączyć przez HFP. Ale jak ponownie łącze telefon to znowu domyślnie jest połączony przez rsap.

Jest na to rozwiązanie aby nie łączył domyślnie przez rsap?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem świeżym posiadaczem b6 2009.Mam takie pytanko chciałbym połączyć po bt mój tel z zestawem .

Mam uchwyt na konsoli. czy wystarczy mi dokupić np taki adapter http://allegro.pl/adapter-uchwyt-telefonu-vw-3c0051435q-i3852346307.htmlżeby się połączyć czy muszę mieć dodatkowo jakiś modem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Jestem świeżym posiadaczem b6 2009.Mam takie pytanko chciałbym połączyć po bt mój tel z zestawem .

Mam uchwyt na konsoli. czy wystarczy mi dokupić np taki adapter http://allegro.pl/adapter-uchwyt-tel...46307.htmlżeby się połączyć czy muszę mieć dodatkowo jakiś modem?

 

Twoj link z allegro nie działa

a tutaj masz instrukcje http://forum.vw-passat.pl/threads/110960-instrukcja-podlaczenie-oraz-obsluga-telefonu-poprzez-zestaw-UHV-Low-Nokia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niby macie rację, jak tak zrobię to mogę połączyć przez HFP. Ale jak ponownie łącze telefon to znowu domyślnie jest połączony przez rsap.

Jest na to rozwiązanie aby nie łączył domyślnie przez rsap?

Spróbuj zlikwidować połączenie powiązane z twoim zestawem i od nowa to sparuj.telefon zapyta na żadanie modułu czy zezwalasz na automatyczny odczyt karty sim.dajesz nie i powinno grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze podczas parowania mam tylko kod weryfikacji np. 2222333344445555 po tym jest już info aby podać PIN. Jak go nie podam to wszystko zaczyna się od początku,. Może moduł trzeba przestawić VCDS Ale jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem.

W samochodzie miałem zamontowany zestaw głośnomówiący premium + moduł 5N0035730 Nokia.

Wymieniliśmy z Romeo9999 moduł na wersję 5N0035730C.

Wszystko funkcjonowało bez problemów.

 

Kilka dni temu w Samsungu S3 zaktualizowałem soft z wersji 4.2.1 na wersję 4.3.

Od tego momentu są problemy z łączeniem.

 

Na początku gdy moduł łączył się z telefonem wyskakiwała informacja. Blokada sieci...

Telefon był połączony ale nie można było dzwonić.

 

Po zrobieniu całkowitego resetu telefonu niby wszystko działa.

Informacja o blokadzie już nie występuje.

 

Niestety, aby telefon połączył się z modułem muszę za każdym razem zresetować telefon.

Bez resetowania telefonu moduł nie umie się z nim połączyć.

 

Co może być tego przyczyną?

Edytowane przez Adamekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj czy zamiast resetu telefonu nie wystarczy wyłączyć / włączyć usługę BT w telefonie. Jeśli to pomoże to potem jeszcze szybki rachunek sumienia czy między połączeniami z modułem nie podłączałeś telefonu do kompa właśnie przez BT. Być może jakiś bug w oprogramowaniu. A może ustawienia BT w telefonie się zmieniły po aktualizacji softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega grabotg wyczerpał temat doszczętnie. Bardzo "utalentowany" chłop z wiedzą o telefonach! :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podziel się wyczerpaniem, może komuś ta wiedza też się kiedyś przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że każdy przypadek jest inny a winowajcą są ustawienia telefonu bądź bałagan przypisanych telefonów w module. W moim wypadku musiałem zresetować moduł bluetooth i zalogować telefon jeszcze raz z tą małą różnicą, że tym razem pozaznaczałem haczyki aby pamiętał ustawienia. Pierdoła ale na poprzednim sofcie tego nie pytał. Tak czy siak wszystko działa i funkcjonuje tak jak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam Passata B6 z 2010 roku z fabrycznym radiem RCD-510, białym FIS i kierownicą multifukcyjną. Zainstalowałem zestaw głośnomówiący bluetooth 7P6035730 L 5K0 7P6. Zestaw zaczął od razu działać przy konfiguracji przez ekran radia. W serwisie aktywowałem też obsługę bluetooth na FIS. Jestem bardzo zadowolony z działania całego zestawu, ale mam pewne uwagi i nie wiem czy taka jest charakterystyka modułu (ew. mojego telefonu) czy tak działa tylko u mnie.

Otóż nie działa mi AVRCP (sterowanie muzyką przesyłaną przez A2DP) oraz wyświetlanie nazw utworów na ekranie radia. Po uaktywnieniu BT-Audio na ekranie radia widać tylko napis BT-Audio a przyciski do sterowania muzyką nie są aktywne. Zestaw mam sparowany z iPhone 5s.

Jak jest u Was? Czy ten moduł obsługuje w ogóle AVRCP?

 

Pozdrawiam serdeczenie

Michał

Edytowane przez fatboyx
rozszerzyłem numer swojego modułu BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pare dni temu doposazylem swojego Passata o zestaw telefoniczny Premium oparty na sterowniku 3C0035730A, poniewaz auto wczesniej nie mialo zadnego zestawu HF musialem wszystko budowac od zera. Zrezygnowalem z montazu przyciskow w podsufitowce, konsoli w podlokietniku oraz klawiatury. Antena jest nieoryginalna. Aby pozbyc sie wszystkich bledow w sterowniku planowalem wprowadzic kodowanie 0020241, niestety w miejscu 5 cyfry wchodzi mi tylko cyfra 0. Jakakolwiek zmiana na inna cyfre skutkuje odmowa akceptacji nowego kodowania. Pojawia sie komunikat "Code out of range, coding rejected".

Czy ktos potrafi powiedziec dlaczego wystepuje ten blad? Pracuje na sofcie VCDS.

 

Z gory dziekuje za wszelkie pomysly i pomoc

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie kupiłem TElefonik Samsung Galaxy S5 z Gear Fitem.

Zauważyłem ,że telefon się po chwili rozłącza z moim RNS510 i widnieje Brak sieci w telefonie, a w urządzeniu Brak połączenia.

Myślałem ,że to wina Gear Fita więć anulowałem powiązanie i ponownie przeszedłem parowanie z samochodem, ale problem pozostał. Mam zaznaczony ptaszek przy dostepie zdalnym do SIM. Za każdym razem kiedy wchodzę do auta, telefon się z nim łączy a auto pyta o PIN do karty i po chwili i tak się wszystko rozłącza i samochód nie widzi Samsunga by po chwili znowu się z nim łączyć. Co może być przyczyną ? Dlaczego zestaw głośnomówiący nie może odczytać kontaktów i się tak szybko rozłącza ? Raz udało mi się go uruchomić i działał , ale bez dostępu do kontaktów, mogłem tylko dzwonić poprzez wybieranie numeru, po czym i tak przestało to działa po ponownym połączeniu.

Proszę o pomoc.

 

EDIT. Samochód Passat CC 2009 rok z fabrycznym RNS510 i zestawem blutooth VW UHV PREMIUM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj numer modułu bt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaj numer modułu bt

 

Gdzie mogę to znaleźć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod siedzeniem pasażera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20141218_202554.jpg

 

Nie widzę co na tej białej nalepce w tle jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie aż tak pod siedzeniem...

Jak odsuniesz fotel całkiem do tyłu to na podłodze powinieneś zobaczyć czarny styropian. W nim umieszczony jest moduł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tutaj :D

 

20141218_212936.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności