Skocz do zawartości
Gość dodi

PRZELĄCZNIK ŚWIATEŁ/HALOGENÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dodi

Hey

 

Mam do Was pytanko, czy passacie B45 była tylko jedna wersja przełącznika świateł/halogenów?

 

CZy była może taka że kiedy pociągnęło się raz zaświecały się halogeny a dociągając drugi raz zapalało się światło przeciwmgielne...

 

proszę pomóżcie bo wydaje mi się że wymienili mi w serwisie :)

 

dodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Sprecyzuj jakiego masz Passata B5 3B od 96 do 00 r. czy B5 3BG od 00 do 05r.

 

W starszych każdy Passat miał wbudowane halogeny w lampach i przełącznik wyciągał się dwustopniowo. 1-szy stopień halogeny przednie, 2-gi przeciwmgielne z tyłu.

 

W nowszych 3BG były takie jak wyżej opisane przełączniki lub te które wyciągały się tylko o 1-eden poziom czyli tylko ze światłami przeciwmgielne (halogeny powędrowały na dół i stały się nawet opcją w Highline).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W starszych każdy Passat miał wbudowane halogeny w lampach i przełącznik wyciągał się dwustopniowo. 1-szy stopień halogeny przednie, 2-gi przeciwmgielne z tyłu.
nie każdy miał halogeny :) bo są lampy H7+H4 z halogenem i H7+H1 bez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Możliwe, ale były one dość często spotykane nawet w słabszych wersjach. Ja poprostu takiego nie spotkałem bez halogenów myślałem, że wszystkie mają. Dzięki za poprawkę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jezeli w wersji passata bez halogenow zalozymy lampy z halogenami oraz wymienimy również przełącznik swiateł to bedzie ten halogen dzialal czy trzeba pociągnąc też wiązke ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a jezeli w wersji passata bez halogenow zalozymy lampy z halogenami oraz wymienimy również przełącznik swiateł to bedzie ten halogen dzialal czy trzeba pociągnąc też wiązke ??
musisz pociągnąć wiązkę (dwa kabelki)od halogenów do kabiny zapodać przekaźnik i wpiąć kabelek w przekaźnik przez bezpiecznik do włącznika z tego wszystkiego najdroższe są lampy do wersji B5 przed liftem to koszt koło 300 używki od a4 kabelek grubości 2mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie,posiadam b5 fl i wczoraj stracily sie swiatla przecimgielne przod i tył,byl spalony bezpiecznik,wlozylem nowy i znow spalil sie,Miał ktos taki przypadek gdzie szukac,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spalił się po włączeniu przodu czy przodu z tyłem ? szukaj problemu w żarówkach. Może któraś spłynęła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz po wlaczeniu na 1 raz wiec tj chyba przod,patrzylem na tyl wszytko wporzadku(zarowka styki,wiec chyba bedzie problem lezal z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Andrzej,rozkrecilem halogeny i jedna zarowka robila mi zwarcie,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności