Skocz do zawartości
VALDI

podnoszenie/opuszczanie szyby - Prawy Przód (PP)

Rekomendowane odpowiedzi

Odlaczenie akumulatora nic nie pomoglo, a pogorszylo bo problem byl z szyba od pasazera a teraz obie z przodu.

 

po odłączeniu aku musisz dokonać kalibracji !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla robiona kalibracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod ten temat .... Od jakiegoś czasu zaczęło mi szwankować opuszczanie szyby kierowcy ... ale od wczoraj już w ogóle nie da się jej opuścić ... po naciskaniu przycisku słychać tylko takie "cykanie" w okolicy silniczka ... Tapicerkę ściągnąłem , poprawiłem wszystkie kostki ale to nic nie dało ... Błąd po podłączeniu VAGa to :

00932 - Silnik podnośnika szyby po stronie kierowcy (V147)

012 - Usterka w obwodzie elektrycznym

Nie wiem czy uwalony jest silnik i trzeba go wymienić czy można jeszcze coś posprawdzać ... ??

Jest jakieś kodowanie szyb ale nie mam pojęcia jak to zrobić ... Moja prośba jest taka żeby ktoś kto ogarnia temat kodowania napisał w miarę przejrzyście jak to zrobić i co jeszcze można posprawdzać żeby potwierdzić bądż wykluczyć zepsuty silnik ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Passata b6, od kiedy zrobiłem ustawienia fabryczne szyba od strony pasażera z przodu nie opuszcza się, jedynie z przycisku od kierowcy daje rade opuścić. Z tego co kiedyś mówił gościu od którego kupiłem o ile się nie mylę, była ona wymieniana bo ktoś ją rozbił..

Ktoś może pomóc w tym problemie?

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony zgodnie reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy przełącznik jest dobrze podłączony, być może źle jest wpięty, ale musisz zdjąć boczek z drzwi bo inaczej nie sprawdzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer nie pokaże problemu z obwodem przycisku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobacz czy przełącznik jest dobrze podłączony, być może źle jest wpięty, ale musisz zdjąć boczek z drzwi bo inaczej nie sprawdzisz

 

raczej jest wszystko dobrze podlaczone bo wczesniej caly czas dzialalo bez zadnego problemu, dopiero gdy zrobilem ustawienia fabryczne to przestalo dzialac jak nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak wróciłeś do ustawień fabrycznych, to sterownik w drzwiach zmieniło się kodowanie

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jak wróciłeś do ustawień fabrycznych, to sterownik w drzwiach zmieniło się kodowanie

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

a jak to na nowo zakodowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności