Skocz do zawartości
mfan

Wymiana kostki stacyjki PILNE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, muszę wymienić kostkę stacyjki i tym samym proszę Was o instrukcje jak to zrobić. Ogólnie mam problem ze zdemontowaniem plastików za kierownicą. Odkręciłem trzy śrubki z dołu no i nie bardzo wiem jak zdjąć osłonki bez urywania ich :wsciekly. Proszę o pomoc, gdzie złapać, za co itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka wymieniona bez większych strat w sprzęcie i ludziach :). Dla potomnych - wymiana kostki pomogła gdy po przekręceniu kluczyka żadna kontrolka się nie świeciła i samochód nie odpalał. Koszt 40 zł, czas 2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wymieniałam kostkę stacyjki i podważałem ją śrubokrętem i zrobiłem zwarcie poszedł bezpiecznik od komfortu wymieniłem i teraz czasami rozrusznik kręci a czasami nie co mogłem spalić??

 

PASSAT B5 1.9TDI

 

nie zwróciłem uwagi czy przygasają ponieważ dostałem inną kostkę w środę ją wymienię mam nadzieję że będzie kręcił rozrusznik bo jak nie to się załamie

przed zwarciem normalnie kręcił...

a teraz albo zakręci albo słychać puk w przekaźnikach ;/

Edytowane przez lukkasprzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej to wina samej stacyjki. A jak przekręcisz i rozrusznik nie startuje, to kontrolki przygasają czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOSTKA TAK JAK by podawała słychać załączanie w przekaźnikach takie stukniecie możliwe że przekaźnik jakiś spaliłem?? jak tak to który to i jak się do nich dostać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samochód zrobiony troche bardziej skomplikowana jest b5 od b4 ;/

zrobiłem łączność z komputerem ABS i zapalanie ;) piwo dla pana wyżej kupiłem 2 kostkę i śmiga :)

i flashować silnika nie trzeba było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności