Skocz do zawartości
Kamilek1307

RNS 510 Ver A B C - możliwości i różnice pomiędzy wersjami

Rekomendowane odpowiedzi

jest nowszy, być może rozwiąże Twoje problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A RNS 510 w wersji z literka P bedzie chodzić bezproblemowo w moim Pasku? wersja P ma mieć cos szczególnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Szybkie pytanie mam. Szukam softu po awarii mojego RNS 510 i na pewnej stronie z "gti" w nazwie znalazłem listę odtwarzaczy i kompatybilnych softów (zależnie od literki na końcu). Problem polega na tym, że tam radia mają zgoła odmienne oznaczenie, niż moje.

 

Na stronie jest podany przykład: 1T0 035 680 G.

Moje radyjko ma na nalepce taki numer: 3B0 035 191 G.

 

Czy to znaczy, że mogę wgrywać śmiało soft do wersji G?

 

Z góry dzięki

 

[EDIT]

No dobra, pogmerałem chwilę i zaczaiłem, że ten numer 1T0... to delivery part number, a nie numer części :) U mnie to jest 1T0035680D (według ukrytego menu), czyli wersja D.

 

 

Nie ogarniam tylko tego HW-vechicle i HW-radio. W tym cudownym menu mam informację: HW-version: H03. Cokolwiek to znaczy...

Edytowane przez Albercik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos orientuje sie, kto w okolicach wroclawia moglby zamontowac mi RNS 510 w miejscu w ktorym mialem RCD 510? Chodzi o caly serwis: kupno navi, poprowadzenie anten itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam może ktoś mi powiedzieć czy rns 510 wersja r wychodziła w górnym rogu z (gwiazdka czy z głośniczkiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R wychodziła z gwiazdka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wyłącznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja P chyba też tylko z gwiazdką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów i Koleżanki (jak są)

Mam na początek krótkie pytanie, jak określić tą wersję sprzętową. Szukałem kilka instrukcji i prawdę mówiąc, żadna nie dała mi odpowiedzi.

Na końcu wzorowałem się na instrukcji z pewnego forum vw ukierunkowanego na pewien model.

Jak kazali wejść do trybu ukrytego, to wszedłem - przetrzymałem przycisk setup - wszedłem do informacji i ...

Delivery part number: 1T0035680F

HW-Version H41

SW-Version 3970 (na gti piszą, że to beta)

.... i to by było na tyle, a tam pisali coś o HW-Vehicle

Próbuje określić jaką mam wersję i co nieco zaktualizować. Rozważałem szeroko polecaną wersję 4210, która pozwoli mi zrobić aktualizację do obecnie najnowszej wersji mapy (chyba, że czegoś jeszcze nie doczytałem i nie pozwoli)

 

Ktoś jest w stanie pomoc z tym ustrojstwem ?

 

 

Aktualizacja...

Nie chcę kasować wcześniejszego problemu, ale trochę go rozwiązałem, a może przekształciłem!

Wszedłem w tryb serwisowy poprzez połączenie dwóch instrukcji:

Trzymać przez kilka sekund przycisk SETUP, po wyświetleniu się informacji FM/AM/Informacje dociskam przycisk strzałki w prawo przy otworze CD (nie puszczając setup) i po chwili weszło.

 

Z danych odczytanych tam mam:

HW-Vehicle: 0xC201

HW Radio: 0006

Z tego wynika mała sprzeczność bo pierwsza część mówi o wersji B (C6,C7), a druga o wersji C ...

Poprzedni właściciel musiał coś mieszać bo wersja pliku tekstowego ma datę 08.12.2010 rok.

Ktoś podpowie jak to traktować i czy jak wcześniej pisałem aktualizacja do FW 4120 jest możliwa dalej ?

Edytowane przez kasjan
częściowe rozwiązanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instaluj 4120 bez problemu tylko wez sobie wersje A bys nie musial sie bawic w kodowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow i kolezanki :)

 

Odrazu pisze nie znam sie na zeczy, probowalem przeprowadzic aktualizacje do najnowszej wersji. (znalazlem to na forum) Wlozylem karte wywalalo blad, wlozylem plyte tez wywalalo blad. Wcisnelem plyte z powrotem juz mi jej nie oddalo. Tak walczylem ze w koncu uszkodzilem odtwarzacz i musialem zakupic calkiem nowy. Teraz mam wersje M5.

 

Prosilbym was o pomoc, w sprawdzeniu jaka wersje mam, co moge zrobic. Czego nie moge zrobic z moim radiem, nie chcialbym znow miec problemow z radiem. A wiec zalaczam wam kilka zdjec z mojego radia. Nie wiem czy to wersja a,b,c.

 

Licze na wasza pomoc! :)

 

IMG_20170518_111521.jpg

 

Zalezy mi zebym mogl wgrac nowsze mapy, system. Bede szukal, ale jesli ktos podpowie gdzie znalezc, wielkie dzieki.

 

Pozdrawiam

IMG_20170510_125553.jpg

IMG_20170510_125606.jpg

IMG_20170518_111411.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzętowo masz wersję A, a firmware-owo B. Masz jedno z najstarszych oprogramowań 1200. Musisz zapodać 4120A. Mapy też są stare, bodajże 2010 rok. Poczytaj ten wątek: http://forum.vw-passat.pl/threads/111082-Instalacja-Mapy-Softu-RNS-510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale nigdzie nie moge znalezc mapy 4120a, znalazlem na forum my git com 4120... a to nie to samo?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4120A to soft do radia, a nie mapa. Poczytaj kolego wątek który podałem. Ja i wielu innych też kiedyś uczyliśmy się tego. Czytania dużo, ale dowiesz się wszystkiego. A soft podeślą Ci koledzy, albo wyślą linki na PW, do map też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam pytanie:

Czy RNS510 z końcówką R z dyskiem SSD podejdzie bez problemu do Passata B7 Alltrack z 2013 roku?

Jak będzie wyadala kwestia obsługi Bluetooth?

W aucie jest w tej chwili RCD510 z wizualizacją czujników przód i tyl.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście podejdzie.

 

Masz teraz Bluetooth?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz Rcd 510 i Bluetooth.

Mam też przyciski chyba od telefonu na lampce oświetlenia wnętrza.

Który Rns 510 obsługuje Dab+?

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Który Rns 510 obsługuje Dab+?

 

....z końcówką ..6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam RNS510  1T0 035 680 B radyjko padlonie chcialo sie wlaczyc i wgralem sofr 3810A

Jest jakis inny leprzy soft do tego radyjka???? Passat cc 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności