Skocz do zawartości
sakenik

nie można zaprogramować pilotów od centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie.Oto mój problem:

Kupiłem auto z 1 kluczykiem, pół roku chodziło wszystko bez zarzutów. 2 tygodnie temu przestał działać pilot przy kluczyku, pojechałem do ASO we Wrocławiu, tam probowali zaprogramować kluczyk, niestety nie udało się. powiedzieli mi że nadajnik w kluczyku jest do wymiany, bądź moduł komfortu. Dzisiaj znalazłem człowieka we Wrocławiu, który dorobił mi 2 kluczyk, ten 1 oryginalny naprawił (sprawdzał czy nadaje sygnał, coś wymienił i powiedział że już kluczyk nadaje) zaprogramował immo, lecz nie mógł zaprogramować pilota. W VAGu "wywalało" błąd ryglowania tylnego zamka oraz błąd programowania kluczyka. Długo się kolega męczył, mówił że nigdy nie miał takich problemów. Dodam że moduł komfortu jest suchy, wszystkie styki są jak nowe. I teraz pytania: gdzie szukać przyczyny? Moduł komfortu? Dodam że wszystkie polecenia moduł przyjmuje. Czy tylne ryglowanie blokuje kodowanie kluczy?

 

Proszę o wyrozumiałość gdyż jest to mój 1 post na tym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu miałem to samo kupiłem auto z jednym kluczykiem i pilot nie reagował ,dorobiłem drugi kluczyk i dalej to samo gościu co dorabiał kluczyk powiedział że nie miał czegoś takiego. Nie dało zaprogramować kluczyka,powiedział że spodka się z elektromechanikiem i oddzwoni .Na drugi dzień dzwoni i mówi że na 100% moduł konfortu, zajżałem do niego a on jak by wczoraj był włożony.Znalazłem taki sam na alegro wymieniłem i bez problemu kluczyki się zakodowały.Na pewno moduł padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz pytanie dalsze: mam szukać moduł komfortu z identycznymi numerami czy mogą się różnić ? Mój moduł to:

1c0 959 799 b

5dk 008 214-00 12201.h01/s003

 

a znaleziony to:

1c0 959 799 b

5dk 008 214-00 52203.h01/s003

 

jest to jakaś różnica czy śmiało mogę taki kupować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, wymieniłem moduł komfortu i mam możliwość programowania kluczy. tylko mam problem z zaprogramowaniem 2 pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności