Skocz do zawartości
cienio

Passat 1.6 ahl przymula sie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was..patrze po watkach i nie wiem co jest ummie..mam 1.6 ahl na sekwencji...znaczy raz ładnie przyspiesza raz nie..nie raz lepiej jak delikatnie mu daje gazu to ładnie idzie jak mu depnę od razu muli się...wymieniłem przepływomierz sondę ,przepustnice wymyłem przewody świece,,wszystko wymieniłem co można,,a po wymianie przepustnicy nie robiłem adoptacji,,tylko zdiolem klemę.i jedna rurka metalowa co wchodzi do jednej rury plastikowej co idzie od filtra powietrza jest lekko luźna ,,i kolega napisał ze sa jeszcze jakieś zapadki w kolektorze ssącym i może być to..jak mu daje gazu nie łapie od razu tylko0 po chwili ...co to może być bo ja już nie mogę dać się rady z tym pięknym autkiem..dodam ze z 2 tygodnie temu bylem na ustawieniu gazu i po ustawieniu było ok.ale po tygodniu jest to samo..i pali 17l

Edytowane przez cienio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to czasami tylko sie dzieje ??????????? czy teraz obecnie cały czas

zaglodałes do vaga czy nie masz błedów ? albo cewka siada albo kable swiecowe kupuj tylko z boscha zadnych syntecha bo to szajs lub czujnik połozenia wału

 

aja obecnie mam ahl i miałem to samo spalanie od14 do 16 po wymianie czujnika połozenia wału jest bajka obecnie na trasie i troszku miasta 7 l ben 8 gazu ale zastanawiam sie nad zmianą silnika na 1.8 20v bo mój silniczek ma juz nastukane 410 tys od nowosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak po drugie to zapraszam tutaj,wystarczy poszukać:http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=871173#post871173

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności