Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpisywałem w szukajce zapytanie o największe przebiegi itp. Nie za bardzo chce mi ona w tym pomóc więc założyłem temacik od tak a założyłem go w tym dziale bo pytam tylko o B5. Jaki jest największy i najniższy przebieg aut które posiadacie? Bardzo mnie to ciekawi. Który rocznik i jaki przebieg itp.

 

Ps. Dobrze byłoby gdybyście dopisywali - "jestem pewny stanu mojego licznika" lub "nie jestem pewien..."

 

I najlepiej pisać stan jaki licznik ma aktualnie :)

Edytowane przez dzidek1988xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się za chwilę zacznie :lol Teksty typu:tak,auto tyle lat a tak mały przebieg,napewno kręcony licznik :lol

Dla przykładu:ja mam Passka '98 i przebieg 205.000,silnik w benzynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by wychodzilo jakieś 390 000 rok 2000. :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie przyjacielu Gural :) całkiem podobny temat ale mi konkretnie chodzi o Model 3B i 3BG czyli nowsze jednostki pod względem technologicznym raczej no i zawias wielowachaczowy itp. Dla przykładu w temacie który mi wskazałeś była paszczak B4 1994 (albo B3 1993 może) który miał 300tyś nakręcone :P Dla porównania dodam, że ja mam roczek 2002 300-tysięczny kilometr passiak co dziwne ale obchodził na dzień babci chyba :) obecnie mam 310.000km :P przebieg co gwarantuję nie kręcony xD:)))

 

Ps. Pol7777 zrobisz mi zdjęcie licznika :) ja wstawię może jutro :P od kiedy masz auto?

Edytowane przez dzidek1988xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

109 tys mil x 1.6 = 174 tys km rocznik 98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licznik wyświetla 220 000:doh sam cofałem - ludzie mnie wkurzali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :P to po co cofałeś? Jacy ludzi, jak wkurzali? :P to aż o 170 tysi go machnąłeś ? :) Nigdy od Ciebie nic nie kupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A czym się tak denerwowałeś. Przecież nie sprzedajesz auta. U mnie gdy patrzą na 210585km (kupiony 28 stycznia b.r. przy przebiegu 204500), mówią, że w 2001 roku powinno być maksymalnie 100tys. km i że mam już złoma. Faktycznie, idąc tym tropem, samochód dla niektórych jest chyba tylko na pokaz. Wiele osób podnieca się wręcz moim autem, a dla mnie to tylko środek transportu, który za rok, może dwa lata sprzedam i kupię kolejny, nowszy, może passata, może volvo. Nigdy nie przywiązuje się do auta.

 

Ja mam benzynę i nie jest to taki duży przebieg. Kolega ma z 2003 roku passka diesel i ma przebieg 356000km. Po prostu nim jeździ od nowości i dlatego kupił diesela.

 

Jednakże ciekawy jestem, czy ktoś ma auto od nowości i ma bardzo mały przebieg, bo np. jest to jego któreś tam auto w rodzinie. Kolega ma Astrę I z '99r. z przebiegiem 54tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od nowości B5 3BG 178 tyś na dziś, osobiście uważam to za bardzo mały przebieg i jakoś dużych tras nim nie robie, bardziej takie kręcenie się wokół własnej budy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2004 rok i obecny przebieg to 122 tysiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto tyle lat a tak mały przebieg,napewno kręcony licznik :lol

ja mam Passka '98 i przebieg 205.000,silnik w benzynie.

No to kręcony :lol3

 

Pasek benzyna, rok '97. Przy sprowadzeniu 178000 na blacie - teraz 261000. Przebieg orginalny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

98 rok 320 tys km :D benzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astra z 99r ? :P hehe no nieźle z tymi 54tysiącami :) Kolega ma BMW 3 z roku 1995 i z przebiegiem 134tyś - co raczej jest kantem :) no ale mowa o paszczakach :P wiadomo diesel służy głownie na dłuższe dystanse więc i przebiegi powinny być wyższe :P a często się wam "krzaczą" auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na benzynke to ładnie :))

ja mam tak:

Passat 3BG 2004r 140 000

Passat B6 2007r 130 000

Vectra B 2002r 180 000

Seat Leon 2007r 17 000 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a często się wam "krzaczą" auta?

Co dokładnie masz na myśli pod tym pojęciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o naprawy typu: "zjazd na lawecie", "holowanie - znaczy bycie holowanym :P", "tryb awaryjny" i takie tam większe usterki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi seat przy przebiegu 2 000 km nie wyjechał z garażu :D

co ciekawe, kazali mi go do salonu "przypchnąć" jak nie mam jak go zaprowadzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZERO problemów :D Mój furak lawetę widział tylko jak jechał z Niemiec. Pomijając wybite zawieszenie na polskich drogach, przeguby uszkodzone przez własną głupotę poprzez kręcenie piruetów na śniegu, usterkę zamka w drzwiach kierowcy, małe podcieki oleju z silnika i parę innych pierdółek - bezawaryjny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepchnąć seata do salonu... To niezła obsługa :) oby jak najdłużej bujały się nasz passki :P brej nocy na dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności