Skocz do zawartości
Greg^

Jak szybko powinny chodzić wycieraczki?

Rekomendowane odpowiedzi

Elo mam takie pytanie bo ja włącze na maxa wycieraczki to chodza jak by nie chcialy ?? a w ecorcie jak włacze na maxa to tak za** ze szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś filmik, czy coś? Mamy bazować na Twoim subiektywnym odczuciu? U mnie jak ustawię na max, to nadążają zbierać. Chodzą jak w każdym innym aucie ustawione na maksymalną prędkość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo szybciutko lataja wycieraczki posiadam bezramienne czy sylikonowe jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to jutro jakis filmik nagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Cie zmartwic kolego Greg^ bo wolno chodzące wycieraczki to objaw zacierających się tulejek w mechanizmie wycieraczek. W ostatni weekend sam przerabiałem ten temat, wycieraczki chodziły wolno i wreszcie stanęły na Amen. Do czynności trzeba wyjąc cały mechanizm wycieraczek, wyjąc sworznie z tulejek, wszystko wyczyścic papierem ściernym, posmarowac i złożyc.

Powiem szczerze że przed tym zabiegiem nie myślałem że wycieraczki w passacie mogą tak szybko śmigac :) A dodam jeszcze że czas operacyjny około 2,5 godzinki, w tym wypicie dwóch dużych piwek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok to jutro jakis filmik nagram
mozesz je jeszcze przyspieszyc na tej raczce co wlaczasz wycieraczki masz suwak przesun go w prawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elo mam takie pytanie bo ja włącze na maxa wycieraczki to chodza jak by nie chcialy ?? a w ecorcie jak włacze na maxa to tak za** ze szok

mozesz je jeszcze przyspieszyc na tej raczce co wlaczasz wycieraczki masz suwak przesun go w prawo

Ciekawe, jak można przyspieszyć tym przełącznikiem wycieraczki w trybie ciągłym :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, jak można przyspieszyć tym przełącznikiem wycieraczki w trybie ciągłym

 

No właśnie hehe, w jednym ustawieniu ten przełącznik tylko działa hehe, polecam rozbiórkę i smarowanie, to chyba najlepsze rozwiazanie.

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie mechanizm byl zasniedzialy, przesuszony, wycieraczki niezaleznie od wlaczonego trybu ledwie wracaly do pozycji wyjsciowej po pelnym cyklu. Strzykawka i igla ("dziesiatka") w aptece = 0,9 zl, okolo 10 ml oleju silnikowego lub do przekladni (np do ASB), trzy sesje smarowania i smigaja no ze tak powiem jak powinny. Najtrudniej nasmarowac ciegna wycieraczki blizej pasazera (sa za aku, ale da sie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności