Skocz do zawartości
trafyc

Regulacja drzwi w B6, klapka paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

1. Regulowal ktos drzwi w B6, mam troche opadniete i nie wiem czy bawic sie zawiasami, czy na zamku wystarczy podregulowac? A moze jest jakas regulacja o ktorej nie wiem...:fajny W B5 jak zaczalem sie bawic zawiasami to chyba ze 3 godziny mi zeszlo...

 

2. Zmienial ktos klapke paliwa? Jakies problemy? Mam polamany ten odbojnik na klapce i silownik nie wypycha mi klapki jak wlaczam przycisk w kabinie, musze wiec ja podwazac....... a moze jakims dobrym klejem da sie to skleic?? :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się, moje tylne drzwi lekko są podniesione. Czy cos tam ktos gmerał nie wiem. Warstwa lakieru jest taka sama, ale wkurza to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zawiasy to raczej nie ma regulacji, chyba że młot do ręki.

Jeśli drzwi nie spasowane to "cosik" tam ktoś "dłubał" lub "przejechany bokiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość tylnych drzwi jest lekko podniesiona do góry patrząc do tylnego błotnika, oglądałem sporo B6 i jedna bądź obie strony są uniesione - dotyczy aut bezwypadkowych i patrzyłem na listwy dolne szyb, taki urok auta

 

regulacji podlega zawias na słupku a otwór mocujący zawis do drzwi jest owalny w poziomie i ewentualnie można odsunąć lub dosunąć drzwi do słupka środkowego

 

przed regulacją warto sprawdzić szczeliny między przednimi drzwiami by nie przeholować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 myślałem, że popuszcze drzwi na zawiasie górny i popchne je troche do przodu, ale masakra jest dostep. Chyba podreguleuje na zamku, tylko jaki tam jest TORX? Szostka za mała wyląda na 6,5, czy w ogóle jest taki Torx?Ad.2 Obdoj od klapki przyklejony, narazie działa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten odbój od klapki to taka sprężynująca blaszka.

Zbyt proste, żeby nie działało, chyba, że jej gniazdo masz uszkodzone.

Siłownik kiedyś zaczął mi się zawieszać; wyjąłem i włożyłem raz jeszcze i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności