Skocz do zawartości
buxi

Czym przykleić lusterko boczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odpadła mi szybka (lusterko) z bocznego lewego lusterka. Są one podgrzewane i nie wiem czym je spowrotem przykleić ??

Pomoże ktoś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taśma dwustronnie klejąca? Tylko jakaś porządna, nie najtańszy szajs.

O ile dobrze pamiętam to w trakcie wymiany maty grzewczej na tym kleiłem wkład... Lusterko przetrwało już rok, w tym grzanie w zimie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie będzie ograniczała grzania lusterka ??

 

Jaka taśme wybrać ?? znalazłem http://www.tasmy.net/produkty/13/0/0/0

piankową, na nośniku foliowym czy na nośniku z włókniny??

Edytowane przez buxi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał:

4952 Najwyższej klasy taśma piankowa dwustronna !

 

"tesa® 4952 to dwustronnie klejąca taśma z pianki polietylenowej przeznaczona do celów konstrukcyjno-montażowych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Składa się z wygodnego w użytkowaniu nośnika z pianki polietylenowej oraz akrylowej masy klejącej o zwiększonej lepkości. tesa® 4952 otrzymała certyfikat potwierdzający jej przydatność do montowania luster meblowych. Nadaje się również do stosowania w miejscach wilgotnych jak np. łazienki. Uniwersalna substancja klejąca zapewniająca wysoką i natychmiastową przyczepność (wysoka początkowa siła klejenia nawet przy małym nacisku podczas spajania) do do gładkich i chropowatych powierzchni."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taśma dwustronnie klejąca? Tylko jakaś porządna, nie najtańszy szajs.

O ile dobrze pamiętam to w trakcie wymiany maty grzewczej na tym kleiłem wkład... Lusterko przetrwało już rok, w tym grzanie w zimie :)

 

Hej, wnowo jak tam lusterko trzyma sie jeszcze? Dzisiaj odpadlo mi lusterko boczne w B6 i zastanawiam sie na jaki klej to wziasc. Auto bylo w myjni przed switami i podejrzewam ze chlopaki myjac pod cisnieniem poluzowali lusterko i zalepili jakims losowym klejem (takie pozostalosci mam na lusterku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję silikon wysokotemperaturowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taśma dwustronna. U mnie trzyma już 3 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wkleiłem na klej do szyb (ten sam którym wkleja się szyby czołowe ( nie ma szans żeby odpadło))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam miałem ten sam problem.zwykły silikon sanitarny załatwił sprawe i 2lata 3yma.....pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam miałem ten sam problem.zwykły silikon sanitarny załatwił sprawe i 2lata 3yma.....pozdrawiam

Witam mam pytanie odnośnie klejenia silikonem.

Jak kleic punktowo czy całościowo?

I czy silikon nie ogranicza podgrzewania lusterka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie odnośnie klejenia silikonem.

Jak kleic punktowo czy całościowo?

I czy silikon nie ogranicza podgrzewania lusterka?

 

wystarczy punktowo i to bradzo malo

silikon tak trzyma ze nie bedziesz w stanie oderwac

 

podgrzewania nie ogranicza bo mata grzewcza jest na lusterku a ty do maty przyklejasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wklejałem na klej do podsufitki, coś a`la butapren. U mnie odkleiło się od maty grzewczej, tak że zostało samo szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kleiłem na taśmę dwustronną ale taką cienką bez pianki. Trzyma już 3 lata i ogrzewanie działa jak działało. Podstawa to dobrze odtłuścić powierzchnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie odkleiło się od maty , i zostało samo lustro. Przykleiłem punktowo na biały silikon uniwersalny i trzyma aż miło :) dziękuję za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawilem na klej do szyb pierwszy lepszy jaki był w sklepie. Grzeje dobrze i szybko. Tylko trzeba pamiętać żeby cienko nałożyć. http://www.opelastrag.seonetshop.pl/passat-b6-naprawa-odklejonego-lusterka-zewnetrznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem nowy wkład lusterka.....całe 24zl z podgrzewaniem. Wymieniłem i mam pewniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności