Skocz do zawartości
Gość MadMax

Bezpieczniki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MadMax

Witam,

Zajrzałem ostatnio do skrzynki z bezpiecznikami i okazało się, że paru brakuje. Według opisu to nr 28 - pompa paliwa oraz 29,32,34 - sterowanie silnikiem. Czy w moim modelu nie ma takich "obwodów" i te bezpieczniki są zbędne? Czy może warto je wsadzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MadMax

piotrmag1 absolutnie się z tobą nie zgadzam. Podałeś mi tylko link do opisu skrzynki z bezpiecznikami, który ja doskonale znam.

 

Mój problem polega na tym, że po kupieniu paska brakowało paru bezpieczników np. 44 - do ogrzewania siedzeń. Ponieważ mam maty grzewcze wiedziałem, że ten bezpiecznik muszę włożyć do poprawnego działania ogrzewania. W niektórych modelach nie ma ogrzewania siedzeń więc nie trzeba tam wsadzać bezpiecznika.

 

Więc zapytam jeszcze raz ;) co z pompą paliwa i sterowaniem silnikiem. Skoro nie mam tam bezpieczników a samochód jeździ to podejrzewam że są one zbędne bo takich "funkcji" w moim modelu nie ma ( co wydaje mi się trochę dziwne ).

 

Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłem temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Podepnij auta pod VAG-a, jeśli wyskoczą te błędy 1) pompa paliwa 2) sterowanie silnikiem to znaczy, że bezpieczniki są potrzebne. Jeśli nie myśle, że wszystko jest OK. Możesz odezwać się też na PRIV do kogoś kto ma taki silnik jak ty i zadać mu to pytanie, czy u niego są te bezpieczniki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez tak jest że chyba w 10 gniazdach (jak nie więcej) nie ma bezpieczników.

Po przyjrzeniu się w puste miejsca widać że nawet nie ma podciągniętej instalacji pod bezpiecznik (nie widać tych blaszek w które wpina sie bezpiecznik) czyli miejsca zbędne.Narobili za dużo miejsc w skrzynce bezpiecznikowej i taki tego skutek :)

Nie wiem czy jest chociaż jedna osoba na forum która ma zajete wszystkie miejsca bezpiecznikowe ( nie licząc domontowanych bezpieczników na własne potrzeby )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności