Skocz do zawartości
grooda69

tylne pasy passat B2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem. W moim pasku nie ma pasów z tyłu, pasy mam z golfa II, ale problem jest z zaczepami. Znalazlem dwa zaczepy na dole kolo kanapy i w podlodze, a nie znalazlem zaczepu w slupku...Czy wtedy nie było tych otworów? Jak moge w takim razie zamontować te pasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w paskach pasy są w kanapie a nie na słupku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
link nie działa....

U mnie działa;) Najlepiej wrzuć zdjęcie jak są u Ciebie montowane pasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polifcie były w słupku już przed 85 w oparciu kanapy tylnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeś zakręcił Daniello napisałeś że w słupku w oparciu :P Co by nie było niedomówień w polifcie jest w oparciu kanapy (w przedlifcie chyba zresztą też). :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szukam i znaleźć nie mogę...Dzięki chłopaki, ale chyba na marne trudy. Znalazłem tylko miejsca na dole do montowania psów, a ani w słupku ani w oparciu nie ma miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ani w słupku ani w oparciu nie ma miejsca...

W bagażniku po bokach masz maskownice, do których mocujesz tylną półkę. Czy do tych maskownic nie są montowane od dołu też pasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - w Golfach były punkty mocowania napinaczy (które pracują pod jednym ustalonym kątem - żadnym innym) do elementu karoserii nad tylnym nadkolem, a w parapetach były przepusty na pas bezpieczeństwa. W Passacie (przynajmniej moim - B2 liftback) nie ma opcji przymocowania pasów pod parapetami - jest kompletnie inne rozwiązanie wykorzystania tej przestrzeni. Musiałaby być zrobiona dość konkretna rzeźba - oprócz tego napinacza pasów nie możesz sobie przykręcić byle gdzie (fabryczne mocowania są dość solidnie wzmocnione)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup samo oparcie z pasami dwie śruby, potem wkładasz nowe i po zawodach

 

jesli chodzi o góne mocowania pasów gdzieś do budy to nie ma opcji chyba ze coś ciekawego wymyślisz ale to kiepski pomysł by był

 

co do tego ze nie ma pasów to mozliwe bo chyba dopiero od 85 roku przepisy zaczęły mówić o tylnych passach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze wykorzystać jakąś opcje z proponowanych przez was, wiecie ja ogólnie mam w dupie tylne pasy ale mam teraz małe dziecko i musze zamocować fotelik, także rzeźbienie w słupkach żeby zamocowac pas odpada bo tam jest tak cienka blacha, że nie ma to sensu. Z kolei jak zamocuje po swojemu tak na sztuke nawet jeśli to będzie dobrze trzymalo to w razie wypadku nie dostane odszkodowania...dodam, że nie mam zamiaru sprzedawać auta bo jest w stanie jak z fabryki:)

 

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:55 ----------

 

No może przesadziłem, że jak z fabryki, ale jest super i badzo go lubie.A co do tych osłon w bagażniku to sprawdze jeszcze dokladniej, na pewno w podlodze bagaznika nie ma zadnych otworow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może łyknij kanapę z tylnymi pasami po prostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w podłodze pod siedziskiem kanapy powinny być otwory pod montaz wtyczek od pasów, generalnie kanape tylną raczej dostaniesz bez problemu koopa B2 na częsci jest chociazby na allegro tapicerke ewentualnie zeby sie zgadzał mozesz przełozyc przy odrobinie umiejetnosci i ładnym obrobieniu miejsc pod pasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podłodze są otwory pod kanapą i po bokach na słupkach przy podłodze. Tak raczej zrobie, że kupie kanape lub samo oparcie z tymi otworemi na pasy. W sumie nie jest to drogi zabieg a dziecko będzie bezpieczniejsze i o to właśnie chodzi. Jak coś wymyśle to dam znać:) Dzięki Wam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pasy nie były obowiązkowe z tyłu dlatego nie ma mocowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Kolego wiesz, że odświeżyłeś wątek po... 3 LATACH !

 

@Administracja

Przepraszam, za lekki offtop, ale jak widzę tak wielki odkop to nie mogę się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności