Skocz do zawartości
Slay

Dźwięk fabrycznego alarmu (alarm fabryczny)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się ustawić VAGiem inny dźwięk niż to ciche pikanie, czy zostaje tylko wymiana syreny.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a w jakim aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a w jakim aucie?

 

Polo 9N3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polo 9N3
ktos mi kiedys pisal ze sa dwa sygnaly do ustawienia vagiem w pasku wiec i pewnie w polo masz do wyboru taka opcje tylko musisz to kompem ustawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos jeszcze napisze ale zdaje mi sie ze w Polo 9N jest jeden dzwiek od otwierania/zamykania. A 3 lub 2 dzwieki od alarmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46-Komfort>10-Adaptacja>Kanał 10

1 = Pozostałe; 2 = Niemcy; 3 = Wlk. Brytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powyżej jest właśnie od dźwięku alarmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jaki jest dzwięk alarmu w moim pasku ? Wydaje mi się że coś się zepsuło u mnie i wyje alarm ale nie wiem czy w moim samochodzie czy któregoś sasiąda bo mieszkam w bloku a nie zdążam dobiec do auta kiedy się włącza. Dzwięk to głośny klakson co sekundę i cichy iłoiłoiło :hehe Światła podczas domniemanego alarmu nie mrugają.

Edytowane przez gucioziom4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jest dzwiek, dochodzi z tyłu auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki jest dzwiek, dochodzi z tyłu auta :)

 

Dzięki za szybką odpowiedź. Tylko strasznie mnie dziwi ten alarm ponieważ światełko przy bolcu w dzwiach nie mruga. Sygnalizacja świetlna nie towarzyszy sygnalizacji dzwiękowej ? Dzwięk klaksonu jest z syrenki klaksonu a alarm iłoiło jest z drugiej syrenki z tyłu samochodu ? (zderzak czy pod tapicerką?) A jak to ustrojstwo wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrena alarmu jest gdzies z tyłu, ja mam włączony dźwięk przy zamykaniu i otwieraniu auta- stąd wiem gdiez ona sie znajduje. Klakson to klakson, syrena to syrena (chociaż dźwięk podobny) :). A wyłaczyćto nie mam pojecia jak, może vagiem można, ale to poczytaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności