Skocz do zawartości
Gość egon

moduł komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość egon

Witam!!

Mam pytanie dotyczące centralnego zamka.Pasek ktory kupiłem ma zwykłe kluczyki(brak sterowania radiowego w kluczach)czy jest mozliwość podłączenia do modułu komfortu sterownika radiowego(pilot typu scyzoryk)?a moze jest jakies inne rozwiazanie ,prosze o opisanie tego zagadnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość egon
Moze ktos dusponuje innymi rozwiązaniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak najbardziej każda centralka (centralka alarmowa) z wyjściem na sterowanie zamków może być podłączona do passata (sterowanie jest bardzo uniwersalne +-). w połączeniu z komfortem działają i zamki i alarm.

 

Możliwości jest bardzo dużo - nawet są specjalne płytki które montuje się w scyzorykach które obłsugują dodatkowe alarmy z kluczyka. Dobre zakłady montujące alarmy mogą dobrać naprawdę sporo fajnych rozwiązań łącznie z domykaniem szyb lub dodatkowymi zabezpieczniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egon, jeśli jesteś zainteresowany sterowaniem centralnym zamkiem z pilota lub dołożeniem alarmu i innych zabezpieczeń, napisz na PW, dam Ci namiar na człowieka, który zrobi Ci to dobrze i relatywnie niedrogo. Twoje okolice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko coś mi się schrzaniło i jak otwieram auto z pilota to tylko otwiera mi drzwi kierowcy , wcześniej otwierały się wszystkie jak wciskałem guzik otwierania auta dwa razy ....Co może być przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko coś mi się schrzaniło i jak otwieram auto z pilota to tylko otwiera mi drzwi kierowcy , wcześniej otwierały się wszystkie jak wciskałem guzik otwierania auta dwa razy ....Co może być przyczyną ?

 

Powodów może być multum...Od zalanego/zawilgoconego modułu,poprzez wadliwą imstalację elektryczną (zaśniedziałe kable-częsty przypadek),uszkodzone zamki (w co wątpię żeby padły 3 naraz).Na początek podepnij VAG i zczytaj błędy,bo napewno się jakieś pojawią.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

mam następujący problem.od jakiegoś czasu nie działa mi brzęczyk informujący o pozostawieniu włączonych świateł, oświetlenie wnętrza i progu raz działa raz nie, dodam tez ze nie działa tez sygnał ostrzegawczy wraz z kontrolkami np rezerwa(ikona się pojawia, sygnał nie). bezpieczniki ok,

pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!

mam następujący problem.od jakiegoś czasu nie działa mi brzęczyk informujący o pozostawieniu włączonych świateł, oświetlenie wnętrza i progu raz działa raz nie, dodam tez ze nie działa tez sygnał ostrzegawczy wraz z kontrolkami np rezerwa(ikona się pojawia, sygnał nie). bezpieczniki ok,

pomocy

moduł komfortu do sprawdzenia i jakie masz błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o pozostawieniu włączonych świateł, oświetlenie wnętrza i progu raz działa raz nie
Co do tego to bym powiedział że albo mikroprzelacznik albo zimenluty w zamku kierowcy, ale sprawdz rowniez modul komfortu czy nie plywa i jak wygladaja kable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!

mam następujący problem.od jakiegoś czasu nie działa mi brzęczyk informujący o pozostawieniu włączonych świateł, oświetlenie wnętrza i progu raz działa raz nie, dodam tez ze nie działa tez sygnał ostrzegawczy wraz z kontrolkami np rezerwa(ikona się pojawia, sygnał nie). bezpieczniki ok,

pomocy

Stawiam na zamek w drzwiach kierowcy, więcej info tutaj =>http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18834 I tu =>http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=764&highlight=brak+o%B6wietlenia

Co do brzęczyka w liczniku, nie wypowiadam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!

mam następujący problem.od jakiegoś czasu nie działa mi brzęczyk informujący o pozostawieniu włączonych świateł, oświetlenie wnętrza i progu raz działa raz nie, dodam tez ze nie działa tez sygnał ostrzegawczy wraz z kontrolkami np rezerwa(ikona się pojawia, sygnał nie). bezpieczniki ok,

pomocy

 

Brzęczyk świateł-zamek w drzwiach kierowcy.

Jeżeli chodzi o sygnał dźwiekowy pojawiający się z kontrolkami-VAG i możesz go włączyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności