Skocz do zawartości
Gość boles

zbyt niskie zawieszenie z przodu?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość boles

hej mam problem szukalem o tym na forum ale nie moglem znalezc wydaje mi sie ze mam zbyt niskie zawieszenie z przodu moze ktos z was mi doradzi wersja to b5 tdi 110 ps jak w opisie alufelgi mam volkswagwenowskie 16ki opony 205 55 16 i z przodu miedzzy blotnik a opone wchodza mi 2 palce z tylu 3 na scisk czy mi sie wydaje czy jest to zbyt nisko ? poniewaz mam klopoty z obcieraniem dolnej oslony silnika byla juz zfatyowana i jak ywjezdzalem garazu urwalem ja do konca:( nie powiem paek fajnie wyglada jak jest tak nisko ale czy nie jest zbyt nisko i czego moze byc to przyczyna dodam ze nie wiem czy byl obnizany poniewaz kupilem go sprowadzonego z niemiec przez posrednika moze orintujecie sie jak to z tym zaweiszeniem jest z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

u mnie wchodzi cała dłoń a opony mam 195/65/15

wydaje mi się że troche za niskie, zapewne wygląd jest super, ale pomyśl o komforcie jazdy na polskich drogach..... :rotfl:

sprawdź może dojżysz kolor sprężyn,(żółte, niebieskie, czerwone) to by świadczyło o innym zawieszeniu tzn, nie fabrycznym...

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde masz coś za nisko, pewnie było coś robione z zawiechą... jak Ci to bardzo przeszkadza to wymień amotyzatory i sprężyny na orginalne i będzie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boles

sprawdze jutro w dzien kolor sprezyn pewnie bylo cos robione a jesli nie to? sprezyny moga byc do wymiany jeli sie nie myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loraks

na 100% masz obnizone zawieszenie, a to ze wchodza 2 czy 3 palce to nic nie znaczy o ile nie szlifujesz oponami o blotnik, kola przy obciazeniu nie ida pionowo w gore ale chowaja sie lekko u gory w strone osi samochodu, czy nie bedzie pilowal oponami o lie masz taka mozliwosc to mozesz sprawdzic tak : podnies caly samochod podnosnikiem pod 2 kola po przekatnej podloz nl, felgi stalowe i oposc na nie wozek, w ten sposob dociazych zawieszenie, i jesli miedzy opone a blotnik wejdzie dlugopis to jest ok. pewnie ze wyglada lepiej obizony ale czy jest to dobre czy zle musisz sam stwierdzic.

nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boles

sprawdzilem mam czerwone sprzeyny a wiec zawieszenie obniazna tak jak piszesz w sumie mi nie przeszkadza to bardzo najgorzej tera jak snieg popadal bo tre obudowa pod silnkime po sniegu ech cchcesz miec pieknego paska musi pocierpiec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zawieszenie niby fabryczne a i tak często tre :kwasny: ale amorki lada moment idą do wymiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejżewam że masz sprężyny FK obniżające o -55mm z przodu i -40mm z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mm u siebie sprezyny H&K i takie ktore obznizaja paska o 35mm.I jak pisano wczesniej moze to fajne ale dosyc czesto potrafi zirytowac.Na szczescie ib ize dopiero mialem nisko wiec paskiem nie musze tak uwaznie jezdzic bo w porownaniu do niej siedzi dosyc wysoko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności