Skocz do zawartości
pawelstaszow

Grupowy Chiptuning w firmie KreatorMocy -800zł Warszawa diesel&benzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozmawiałem z Panem Robertem z ASTRON z firmą w której przyciemniamy grupowo sobie szyby (warszawa) i powiedział mi że ma ofertę dla klubowiczów od warsztatu z którym współpracuje http://www.kreatormocy.pl/ - podwyższenie mocy AUTKA.

http://autofolie.com.pl/sciemniamy_profesjonalnie.htm

 

http://www.kreatormocy.pl/index.php?act=info

 

 

Bezpieczne modyfikacje najnowszych sterowników antytuningowych!

0012.jpg Mamy przyjemność poinformować naszych Szanownych klientów, że od dnia 01.02.10 nasza firma wykonuje bezpieczne modyfikacje najnowszych sterowników z producenckim zabezpieczeniem anty-tuningowym. Również na modyfikacje tych sterowników udzielamy pisemnej gwarancji.

 

 

 

ul.Młodnicka 31

04-239 Warszawa

Biuro: 22 610-55-56

Tel/Fax: 22 610-55-25

Tel. kom.: 506-353-457

Tel. kom.: 501-617-094

NIP: 521-220-90-78

e-mail:[email protected]

 

Gwarancja Jakości i Bezpieczeństwa: MODYFIKACJE PRZEPROWADZAMY WYŁĄCZNIE NA SAMOCHODACH W PEŁNI SPRAWNYCH MECHANICZNIE.

 

W tym celu zapewniamy kompleksową obsługę serwisową na miejscu. Zawsze wykonujemy badania samochodu przed modyfikacją, które mają wykluczyć ukryte usterki mechaniczne pojazdu, co mogłoby wpłynąć negatywnie na wynik modyfikacji. W przypadku, kiedy samochód nie jest sprawny technicznie jesteśmy w stanie wykonać naprawę we własnym zakresie na miejscu bez konieczności odsyłania do innych firm i "rozmywania" w ten sposób odpowiedzialności za wykonaną modyfikację.

Programy do samochodów naszych klientów są wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów, czego efektem są wyniki pomiarów z naszej hamowni podwoziowej. Na wykonaną modyfikację elektroniczną oraz naprawy mechaniczne udzielamy pisemnej gwarancji.

Modyfikacje Bez Utraty Gwarancji:

Dla naszych klientów posiadających samochody na gwarancji przewidujemy trzy rozwiązania.

 

 

  1. Wykonanie przeprogramowania jednostki ECU specjalnym interfejsem za pośrednictwem złącza OBD. Przeprogramowanie to nie pozostawia wpisu w rejestrze zdarzeń sterownika samochodowego.
  2. Zaprogramowanie sterownika za pośrednictwem interfejsu RTS (użytkownik otrzymuje taki interfejs na własność). Urządzenie to umożliwia kierowcy wgrywanie we własnym zakresie odpowiedniego programu w zależności od sytuacji. Jadąc na przegląd okresowy użytkownik po wpięciu wtyczki w gniazdo OBD2 wgrywa seryjny program.
  3. Użycie Power Boxa. Prosty sposób jego montażu oraz fakt, że do jego instalacji nie jest konieczna żadna ingerencja w seryjne okablowanie pozwala na każdorazowe jego zdjęcie przed udaniem się do autoryzowanego serwisu. Dla naszych klientów przewidujemy możliwość wymiany po upływie gwarancji boxa na program.

Klienci posiadający nowe samochody na gwarancji marki Seat nie muszą się martwić o utratę gwarancji. Nasza firma ma podpisaną umowę współpracy z importerem Seata firmą Iberia. Na mocy tej umowy każdy właściciel nowego samochodu Seat w dowolnym punkcie Seata na terenie Polski może za naszym pośrednictwem wykonać taką modyfikację bez utraty gwarancji producenta. Dodatkowo klient otrzymuje autoryzowany certyfikat mocy od naszej firmy z wpisem do rejestru firmy Iberia.

 

 

 

CENY MODYFIKACJI ELEKTRONICZNYCH (CHIP TUNING):

Oferta dotyczy minimum 10 autek - CENA 800zł dla klubowiczów

Mają dwie hamownie zwykłą i 4x4.

Pan Robert powiedział mi ze firma KREATOR MOCY pracuje na najnowszym sprzęcie OBD2 ,tzn że tuner łączy się z samochodem po przez łącze diagnostyczne a nie wypina komputer i wkłada swój,jest to dużo prostszy i bezpieczniejszy sposób ponieważ w takich autkach jak B6 można to zrobić i nie widać tej modyfikacji w komputerze jeśli samochód mamy na gwarancji i przyjezdzamy do serwisu,podobno serwis widzi normalną moc samochodu z przed modyfikacji,przez to użytkownik nie traci gwarancji na takie autko (mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :) ).O więcej szczegółów trzeba pytać juz u źródła czyli u KREATORA MOCY.

 

Powyżej jeśli coś przekręciłem to proszę o wyrozumiałośc bo mam bardzo mała wiedzę w tym temacie :)

 

 

LINK DO PRZYCIEMNIANIA SZYBEK W ASTRON - WARSZAWA

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=73597

Zapraszamy chetnych -super ceny,super usługa.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to prosze o pociagniecie tego tematu dalej, ja służe wszystkimi pomocnymi radami jak i telefonami do osób tym się zajmujących,ja tego tematu nie pociagne ponieważ prowadze temat grupowego przyciemniania szybek ,więc tym niech zajmie się osoba zainteresowana która nie ma czipa,bo ja juz mam :D

Edytowane przez pawelstaszow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdej chwili mozna do rogala sie dopisać ja z jego usługi jestem bardzo zadowolony

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=206894&postdays=0&postorder=asc&start=735

 

A tu przedstawiona jest propozycja KREATORA MOCY

 

 

 

Podobno kretor mocy ma nowocześniejszy sprzęt który nie zostawia śladów podnoszenia mocy w kompie,ze serwis tego nie wykrywa, dzięki czemu masz dalej gwarancję na autko

Edytowane przez pawelstaszow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chyba niech zostanie rogal.

 

 

 

PS: .......

Edytowane przez niewiarowski1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może są jacyś chętni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja bym sie chyba pisal na chipa bo malo mi mocy w moim awx:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to organizuj liste i działaj.

 

 

 

EDC15,EDC16 - 800ZŁ

EDC17-900 ZŁ

Edytowane przez pawelstaszow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie pisal ale na kwiecien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórz listę i się na nią pisz-minimum 8 osób musi być-akcja sama sie nie zorganizuje.

tu masz chetego lub dwóch http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=309488&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

 

Trzeba chcieć a nie na gotowe wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, To jak z ostateczną decyzja? Bo własnie robie liste na forum vwgolf.pl I czy was dopisywac. Jest nas już 4 osoby. Jeszcze tylko 4 i w kwietniu pewnie bedzie można sie umawiać:) Pozdrawiam

 

---------- Post added at 14:18 ---------- Previous post was at 14:08 ----------

 

Lista chętnych na chiptuning w Kreatorze Mocy:

 

1. filipo2005 -Golf Mk5 1.4 TSI (122km)

2. Am -Golf Mk6 2.0 TSI (211km)

3. rawenum - Passat B6 CC 1.8 TSI (160km)

4. klakiersss - Passat B5 1.9 TDI (131km)

5. ...

 

Jeszcze Tylko 4 osoby i można sie umawiać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. filipo2005 -Golf Mk5 1.4 TSI (122km)

2. Am -Golf Mk6 2.0 TSI (211km)

3. rawenum - Passat B6 CC 1.8 TSI (160km)

4. klakiersss - Passat B5 1.9 TDI (131km)

5. gbochno - Passat B5 1,9 TDI (131 km)

 

Jeszcze Tylko 3 osoby i można sie umawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po uzgodnieniu z moderatorem o nicku Łysy ,temat został przeniesiony przez niego do działu:

Tuning > Mechaniczny > Ogólny

 

Żeby wgląd mieli użytkownicy Diesli jak i Benzyny.

 

 

Dzięki za pomoc Łysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, To jak z ostateczną decyzja? Bo własnie robie liste na forum vwgolf.pl I czy was dopisywac. Jest nas już 4 osoby. Jeszcze tylko 4 i w kwietniu pewnie bedzie można sie umawiać Pozdrawiam

 

Filip jak wygląda sytuacja bo od kilku dni nic się nie dzieje!! rzuć jakieś info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cisza cisza, Chyba rzucę informację na forum seata, czy skody, oczywiścię jak bedzie możliwość założenia nowego tematu. Zrobię to jakoś na tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kumpla jeszcze chętnego na 100 % tyle, że to bmw 120 d ;) jak da rade to możecie wpisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj da radę, to podaj mi jego Nick to go wpiszę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. filipo2005 -Golf Mk5 1.4 TSI (122km)

2. Am -Golf Mk6 2.0 TSI (211km)

3. rawenum - Passat B6 CC 1.8 TSI (160km)

4. klakiersss - Passat B5 1.9 TDI (131km)

5. gbochno - Passat B5 1,9 TDI (131 km)

6. Stacho - peugeot 406 coupe 2.2 Hdi (136km)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie sterowniki mają podpis cyfrowy który miał ponoc zabezpieczyc nietylnośc ECU a złamali to jeszcze szybciej niz inne. Diagtronik robi to juz od roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności