Skocz do zawartości
kamil1216

Problem z otwarciem przedniej szyby pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z otwarciem prawej przedniej szyby a mianowicie podczas ostatnich ostrych mrozów próbowałem otworzyć szybę ale doszła do połowy i zaczęło się pykanie silniczka elektrycznego i na tym się skończyło. musiałem ręcznie podciągnąć ja do góry lecz się nie zablokowała można było ja ręcznie wsuwać i wysuwać. Po pewnym czasie udało mi się wciskając przełącznik docisnąć ją by się nie otwierała. Obecnie czeka mnie naprawa zacznę już od jutra. Czy ktoś miał już taki przypadek zastanawiam sie co mogło nawalić wydaje mi sie że jakiś trybik w silniczku nie przeskakuje bo coś pyka i nie ma siły ciągnąć i tak jakby linka spadła z prowadzenia, cały czas słychać tylko trzaski i pykanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli przez siłę to zrobiłeś to trybiki w silniczku sie skończyły a i sprawdz czy dochodzi prąd do przełacznika i silnikczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prąd dochodzi silniczek pracuje tylko pyka słychać jakby trybiki przeskakiwały idzie trochę i staje. Czyli muszę się rozglądać za nowym? Rozbiorę może jutro to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mianowicie podczas ostatnich ostrych mrozów próbowałem otworzyć szybę ale doszła do połowy i zaczęło się pykanie silniczka elektrycznego i na tym się skończyło.

Podejrzewam że linka była już na tyle wytarta że zablokowała podnośnik, a raczej jego silnik. Dziwi mnie tylko to że nie słyszałeś żadnych trzasków/chrobotania wcześniej.

Czy ktoś miał już taki przypadek zastanawiam sie co mogło nawalić wydaje mi sie że jakiś trybik w silniczku nie przeskakuje bo coś pyka i nie ma siły ciągnąć i tak jakby linka spadła z prowadzenia,

Ja miałem podobny przypadek, tylko że nie wyszarpałem na chama szyby z uchwytów, i myślę że masz linkę podnośnika do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem z otwarciem prawej przedniej szyby a mianowicie podczas ostatnich ostrych mrozów próbowałem otworzyć szybę ale doszła do połowy i zaczęło się pykanie silniczka elektrycznego i na tym się skończyło. musiałem ręcznie podciągnąć ja do góry lecz się nie zablokowała można było ja ręcznie wsuwać i wysuwać. Po pewnym czasie udało mi się wciskając przełącznik docisnąć ją by się nie otwierała. Obecnie czeka mnie naprawa zacznę już od jutra. Czy ktoś miał już taki przypadek zastanawiam sie co mogło nawalić wydaje mi sie że jakiś trybik w silniczku nie przeskakuje bo coś pyka i nie ma siły ciągnąć i tak jakby linka spadła z prowadzenia, cały czas słychać tylko trzaski i pykanie.
juz po raz kolejny to wklejam on ci pomoze skoro bedziesz dlubal w drzawiach pozdrawiam http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18834

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności