Skocz do zawartości
grzyb

Mocowanie fotela kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Ubiegłego lata po tym jak butelka z browarem roztrzaskała mi się o szynę fotela kierowcy zdemontowałem go, żeby wszystko posprzątać. Przy przednim mocowaniu fotela było jakieś zabezpieczenie z pręcika, nie zwróciłem uwagi jak ono powinno siedzieć i przy montażu fotela zostawiłem je "luźne". Grzebałem ostatnio przy samochodzie i to cholerstwo rzuciło mi się w oczy, próbowałem to jakoś umocować ale bez skutku. Jak to powinno być zamocowane ???

 

zdjcie005jb.jpg zdjcie004ed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam aż chodziłem do swojego patrzec ale nie ma nic takiego u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwagier w b3 tez tego niema, a u mnie jest tylko przy fotelu kierowcy i teraz to mi spokoju nie daje :583:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie tego w B3 nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także nie mam pojęcia co to jest i do czego służy, niejednokrotnie wyciągałem swój fotelik i nie widziałem nigdzie czegos takiego :P zobacz ewentualnie od dołu fotela czy w samym fotelu to gdzieś czegoś nie trzymało :) od mocowania fotela do budy auta to napewno nie jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak pamiętam, że to tam było. Dodatkowo w mocowaniu są otwory, przez które "pręt" przechodzi idealnie. Wydaje mi się, że to służy wyeliminowaniu luzów fotela w prowadnicach, ale jak :confused:. Ciężki orzech do zdryzienia, moze ktoś u siebie tez to ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma czegoś takiego u siebie :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś patent :) U mnie też tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak u wiekszosci u mnie tez takiego precika niema wiec ja bym odpuscił sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a to leży tak luzem zaczepione? Ten drucik przypomina mi drucik, który się zaczepia o stelaż siedziska razem z "drucikiem" od naciągu tapicerki siedziska pod spodem fotela. Także to raczej od trzymania naciągu tapicerki niż od mocowania fotela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to nie jest drucik (spinka) do złączki elektrycznej np podgrzewania fotela?? masz ty tam, podgrzewanie foteli? a może miałeś i jest wyprute??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za duże jak na spinkę od wtyczki - chyba ;) przynajmniej z tego co ja rozbierałem fotel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pręcik leży luzem, bo nie wiem jak go zamocować, najlepiej będzie jak go wyp..wale i tyle. Siedzenia nie są podgrzewane i nie wygląda na to żeby kiedyś były. Ale po co by były te otwory w mocowaniu siedzenia w które pręcik wchodzi idealnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale po co by były te otwory w mocowaniu siedzenia w które pręcik wchodzi idealnie ?

Odpuść sobie, to na 100% nie jest od mocowania fotela. Jedynie może być od naciągu tapicerki.

A jak dalej chcesz drążyć to znajdź taki drucik w drugim fotelu i po problemie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że w drugim fotelu go nie ma, ale macie rację olać to. Zrobi się cieplej to wywalę fotel i zobaczę od spodu co tam siedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności