Skocz do zawartości
BORSUK1977

siłownik zamka centralnego

Rekomendowane odpowiedzi

witam.dzis zabralem się do wymiany mechanizmy podnoszenia szyby w moim pasku (prawy przód).wszystko szło pięknie i zgrabnie dopóki nie przyszło mi odłączyc kostki od siłownika zamka centralnego.próbowałem wyciągnąć ją na wszystkie sposoby aż w koncu ułamałem gniazdo tego siłownika i teraz d....a.sukces operacji jest marny...wprawdzie szyba zamyka sie i otwiera jak trzeba ale zamek w tych drzwiach nie reaguje już na pilota.centralny zamyka wszystko oprócz tego.szukałem na allegro ale nie znalażlem takiej części.mało tego nie wiem jeszcze jaki jest jej numer seryjny i gdzie to dostanę.narazie mogę zamykać te drzwi manualnie ale na dłuższą mete to raczej nie dla mnie.może ktoś wie gdzie kupić za rozsądne pieniądze ten silownik. passat b5 1.9 tdi kombi 97 r. silnik AHU.słyszałem że jest taki katalog części ETKA ale znajduje tylko angielskojęzyczne strony i nic z tego nie kumam a po drugie nie moge tam znależć mojego auta.czy ktoś jest w stanie mi doradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej fotke tego co ułamałeś. Mam ze trzy widerka popsutych kaset może będę umiał pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  1. kolego niestety nie zrobie zdjęcia bo już założyłem tapicerkę.znalazłem na allegro foto tej części z tym że prezentowana jest na strone lewą a ja potrzebuje na prawą.to tylko zdjęcie poglądowe.zaznaczyłe w którym miejscu sie ułamało.gniazdo jest na 8 pinów.jeśli możesz pomóc .......;...

si?ownik 1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności