Skocz do zawartości
czaja18

Lusterko - co wymienić??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj jakiś nieumiejętny kierowca na parkingu pod moją nieobecność rozwalił lusterko w moim pasku.

Nie wiem teraz czy kupować całe kompletne lusterko czy obudowę lusterka plus migacz?

Jeśli ktoś się orientuje w cenach to proszę podać a i czy w ASO można kupić już pod kolor dziś jest sobota i nie mam możliwości tam przedzwonić a chciałbym wiedzieć.

Tak to wygląda:

b3e0e41133a3ae7dm.jpg

4f9b0fd57420b9acm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama obudowa wg etki 160zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, co Ci z samej obudowy, jeszcze nie pomalowanej, no i migaczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej kupić na alledrogo chromowane obudowy lusterek ( komplet 230 zł w myślenicach ) i do tego kierunek w ASO? Nic nie lakierujesz, wychodzi Cię taniej niż kupno obudowy plus lakierowanie. A co do kupna lusterka to też można, ale można się nieźle wkopać, np. jak ja. Gość rozwalił mi lusterko i postanowiłem kupić nowe (używane :P). Kupiłem srebrne lusterko ( a mam niebieskiego pasia xDDD). No i się wkopałem. Kupiłem sobie bez podgrzewania ( lusterko 350zł ) i teraz sobie pluje w brode. Ale tobie polecam to rozwiązanie z kupnem chromowanych obudów, będzie super wyglądał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobną sytuacje, ale na szczęście obudowa była cała, poszło tylko lusterko i migacz, za migacz zapłaciłem 32 funty za lusterko 11 sam zamontowałem więc robocizna odeszła, jak na allegro nie ma proponuje zobaczyć na innym serwisach aukcyjnych ebay.co.uk albo niemiecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak poszukam na allegro ale coś mi się wydaje że za 150 zł to może być angielskie ale to wole sprawdzić bo i tak muszę mieć podgrzewane i elektryczne sterowane.

Dzięki Panowie za cenne informacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jesteś zainteresowany lusterkiem lewym; kolor LA7T to mam namiar na gościa tylko ile będzie chciał to ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do wymiany lusterko prawe czyli patrząc te od pasażera a kolor to mam czarną perłę więc nie będzie pasować

ale dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skwarus-89

Witam. Jest to moj pierwszy post na forum. Posiadam Passata b6 ze zwykłym lusterkiem wstecznym (bez fotochromu) Czy ktoś sie orientuje czy da sie zamontować lusterko z fotochromem ? Koszt samego lusterka to 150zł na allegro. Czy potrzebna jest do tego jakaś instalacja ?? Czy po prostu wystarczy kupic lusterko i przykleić a czujnik jest zasilany z baterii ?? Jeżeli ktoś mial z tym do czynienia to prosiłbym o wiadomosc czy musial kupic cos wiecej niz samo lusterko i ile to kosztowalo!! z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności