Skocz do zawartości
romeo9999

szukam szczegółowej porady gdzie czujnik g28 silnik 1.6 AHL

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak silnik jak zapali za 1 tyknieciem chodzi ale jak ciezko zapala to 1900 obr zaczyna zamulac po podłaczeniu do vaga mam wyskakuje bład po wykasowaniu i zapeleniu ponownym silnik chodzi parenascie minut i sam gasnie pytanko co to za czujnik 00513 P0506 Czujnik prędkości silnika – G28 i gdzie on sie znajduje dokładnie bo kazdy pisze gdzie indziej jedni mówią ze do czujnik obrotu wału a jedni ze to czujnik obrotów wałka rozrządu gdzie jest prawda????? A ceny sa rózne nawet od 150zł za rzemiosło po orginał przekraczające 500zł prosze o pomoc silnik 1.6 ahl 8v 97 r Ps nie znalazłem na forum dokładnej odpowiedzi

Edytowane przez romeo9999
dodanie jednej linijki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz już TUTAJ więc po co nowy wątek?? Punkty "ŻEGNAY" Cię interesują??

 

nie znalazłem na forum dokładnej odpowiedzi

Coś kiepsko szukałeś - post #9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G28 to czujnik obrotów wału. W silniku AHL znajduje się na dole silnika numer: 06A 906 433 C, natomiast czujnik halla znajduje sie pod kołem zębatym wałka rozrządu 06A 905 161 B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wyczerpującą wypowiedz !!!!! moze byc tak przyczyna ze czujniki tracą mase ? bo na fis komputer pokładowy pokazuje spalanie około 14 16 litrów ?a propo czujnika dzis kupie i dam znac

 

 

jestem po zakupach i jak sie okazało wtyczka szara jest szara ale jest inna i nie podejdzie a dla ciekawosci wykreciłem stary czujnik i ma całkiem inny numer 0261 210 powiny byc jeszcze 3 cyfry ale nie ma

Edytowane przez romeo9999
dodano opis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności