Skocz do zawartości
cienio

przeplywomierz jest potrzeby do gazu??

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie.przepływomierz jest potrzebny do instalacji gazowej.mam sekwencje i wiem ze przeplywka padła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo potrzebny jak nie chcesz zmieniać głowicy i innych części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj.a dlaczego ma az taki znaczenie,a będzie lepiej chodził chodzi o przyspieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po primo.Przepływomierz współdziała z przepustnicą,jeżeli ten jest uwalony to komp dawkuje domyślnie otwarcie przepustnicy tak aby było bezpiecznie.Pali w ch***,buta nie ma.No i skutki długotrwałego jeżdżenia jednak są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pali w ch***,buta nie ma.

:diabel: Ta odpowiedź mówi wszystko :D

 

Gaz sekwencyjny to nic innego jak tylko inne paliwo niż benzyna.

Sterownik gazu pobiera sygnał z wtryskiwaczy benzyny,robi korektę (gaz ma chyba mniejszą objętość dlatego do 20-30% więcej go pali) i wtryskuje gaz zamiast benzyny.

Jeżeli coś będziesz miał popsute auto będzie źle jeździło tak jak na benzynie,a nawet jeszcze gorzej :-)

Nie zapominaj,że gaz jest bardziej niebezpieczny w zubożonej mieszance niż beznyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eetam... straszycie panowie ;) bez przepływki da się jeździć, jeśli jeszcze przy okazji padnie kilka innych elementów (sonda, czuknik położenia wału) i mamy stare, dobre, 90 konne 1.6 ze stałym kątem wyprzedzenia zapłonu.

 

BTW> bez przepływki może być problem z porannym uruchomieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda, bez przepływki da się jeździć, trzy miesiące jeździłem na odpiętej zanim kupiłem używkę, śmigam na niej drugi rok, kosztowała całe 100 zł.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak w temacie.przepływomierz jest potrzebny do instalacji gazowej.mam sekwencje i wiem ze przeplywka padła.

a spytaj o świece, akumulator, koła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności