Skocz do zawartości
Gość ppmarian

centralny zamek?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ppmarian

po wczorajszym spocie (dooooooooooobrze bylo :lol: ) zamknalem auto i bylo wszysko OK. dzis rano centralny umarl. zero reakcji - nie slychac pompy, bezpieczniki OK. gdzie szukac przyczyny? przymarzl, pompa padla, dodatkowe bezpieczniki sa gdzies ukryte?

 

uto oczywiscie otworzylem kluczykami ale kazde drzwi osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasami przed spotem nie myłeś auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
A czasami przed spotem nie myłeś auta?

 

jak widac na zdjeciach :grin:10ab2.jpg

 

 

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

dzis rano centralny umarl. zero reakcji - nie slychac pompy, bezpieczniki OK. gdzie szukac przyczyny? przymarzl, pompa padla, dodatkowe bezpieczniki sa gdzies ukryte?

Mialem taki manewr u siebie...wyciagnolem kompresor od centralnego,rozebralem zlozylem podlaczylem na krotko i zaczal dzialac.Nie pamietam juz jak szla rozbiorka,ale raczej nie bylo problemow (tyle ze bylo cieplo)!!!W srodku(nie wiem jak to nazwac)sa takie plyki,jak by weglowo-grafitowe,bylo z nich troche pylu i mozliwe ze to powoduje iz kompresor nie chce dzialac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

glupie pytanie ale gdzie jest kompresor od cenralnego? moze ktos wrzucuic screen z ETKA ? moj monitor niestety nie obsluguje takiej rozdzielczosci :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

Jeśli dobrze się orientuje to w bagażniku po lewej stronie w schowku.

(przynajmniej w kombi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jeżeli chodzi o kompresor to chyba raczej w schowku w podłodze obok koła zapasowego. No chyba że ktoś ma gaz i koło wozi w bagażniku to wtedy nie wiem gdzie jest kompresor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Wedlug ETK jest po lewej,qrcze rozbieralem to i mam wrazenie ze u mnie jest po prawej!!!A zeby to...sprawdze!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie słychać go zdecydowanie po prawej stronie, w okolicach wlewu paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

no tak a w sedanie to jak sie do niego dobrac?

 

od strony bagaznika raczej nie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w sedanie, ale w kombi jest po prawej stronie (jak otwierasz klape) w schowku pod podloga, tam szukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

U mnie dokladnie jest po prawej stronie od strony zderzaka,pod ta mala metalowa klapa na narzedzia(podnosnik,klucz)!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

a wiecie co jest najlepsze.

 

wlew paliwa tez jest zamkniety a tam mam tez wlew gazu wiec musze sie za to szbko brac bo lada dzien stane... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kssawery
no tak a w sedanie to jak sie do niego dobrac?

 

od strony bagaznika raczej nie :cry:

 

W sedanie właśnie od strony bagażnika można się dostać do kompresora. Po lewej stronie trzeba ostrożnie wyjąć lub odchylić osłonę z tworzywa i za nią w piankowej osłonie jest kompresorek (dość głęboko i wpasowany dosłownie na wcisk). 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie wlewu paliwa, to mozna go ręcznie otworzyć od strony bagażnika. " W razie uszkodzenia urządzenia (centralny zamek) można ręcznie odblokować pokrywe wleu paliwa, należy w bagażniku odczepić i wyjąc prawe pokrycie, przy lampie tylnych świateł, i popchnąć do przodu trzpeiń blokowania" Taka informacje wyczytałem w książce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

dzieki. jurto mamw wolne wiec wezme sie za robote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiw

ja mam (sedan 91 CL) kompresor po lewej stronie bagaznika w sciance zamontowany. Odczeoiasz tapicerke na wysokosci polki masz taka gabkowa puszke. Tam jest kompresor w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

kompresor juz wymontowany. oddalem go mojemu elektronikowi "zlota raczka" zobaczymy czy cos z tego wyjdzie. :wink:

 

jak nie to kupie uzywana ~ 100PLN :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podłączę się do tego tematu z takim pytaniem:

nie działa mi zamykanie szyby pasażera "z kluczyka" (przez centralny zamek); wszystko pozostałe OK - czyli otwieranie i zamykanie przyciskami działa, otwiera "z kluczyka" obie szyby, a zamyka "z kluczyka" tylko szybę kierowcy. Ktoś może wie, jak to działa i gdzie szukać przerwy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maarcin musialbys przesledzic wiazke z modulu komfortu do sterownika w drzwiach.

 

Bo szyby sa zamykane i otwierane przyciskiem z osobnej lini jak z modulu komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności