Skocz do zawartości
CzAjU

Kabelki w lusterkach :O

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Paskowiczow ^_^ nie bede przedluzal wiec przejde do konkretow :) jestm posiadaczem Passata 1.9 TDI 110KM 99' i planuje zmiane luterek. Ale mam problem pytali sie mnie ile kabelkow mam w lusterkach :o Chce zamontowac lusterka chromowane podgrzewane sterowane elektrycznie + kierunkowskazy czyli max co mozna miec w lustrekach. Wiec pytanie moje jest takie. Lusterka z ilo kabelkami powinienem wziasc ?? z 2 3 czy z 4 ? jak to jest po jednym na sterowanie kierunek podgrzewanie i mase ? Prosze o pomoc bede wdzieczny :) pozdrO~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm za duzo to nie wiem w dalszym ciagu na fotkach widac po 2 kabelki ktore sa od ogrzewania i chyba steorowania ale one sie lacza dalej w 1 wiec sadze ze jest 1 grubszy od sterowania i 1 od ogrzewania :> tak ?? czyli jeszcze potrzebny 1 od kierunku i tyle ?? czyli w sumie wychodzi 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 przewody do sterowania (widać dokładnie w punkcie 9 w/w opisu)

2 przewody do ogrzewania (widać dokładnie w punkcie 9 w/w opisu)

1 przewód do kierunku o którym zapomniałem dopisać wyżej :mur: ten przewód musisz sobie położyć sam chyba ze już jest to w standardzie ale nie sadze aby tak było :cwaniak:

 

Σ=5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam nastepujacy problem jezeli chodzi o kabelki pourywaly sie koncowki ktore podlacza sie do mat grzewczych a w prawym lusterku kabelki sa za krotkie. mam pytanie czy jest mozliwosc wymiany tych kabelkow na nowe i dluzsze albo naprawienie starych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam nastepujacy problem jezeli chodzi o kabelki pourywaly sie koncowki ktore podlacza sie do mat grzewczych a w prawym lusterku kabelki sa za krotkie. mam pytanie czy jest mozliwosc wymiany tych kabelkow na nowe i dluzsze albo naprawienie starych

 

Kup takie końcówki jakie masz,odetnij stare i przylutuj kabelek odpowiedniej dla siebie długości po czym zaciśnij na krańcach końcówki i podłącz-po sprawie :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam nastepujacy problem jezeli chodzi o kabelki pourywaly sie koncowki ktore podlacza sie do mat grzewczych a w prawym lusterku kabelki sa za krotkie. mam pytanie czy jest mozliwosc wymiany tych kabelkow na nowe i dluzsze albo naprawienie starych
wyciągasz lusterko, czyscisz kabelki ori i do nich dolutowujesz podobnej grubości kabelki "zamienniki" = obojętne ważne żeby grubość była ta sam i przylutowujesz do mat a jeśli ci się chce to możesz pokusić sie o zrobienie wsuwek na wejścia mat grzewczych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności