Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

jak skalibrować/ustawić google sky map? bo trochę krzywo pokazuje... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź w ustawienia i zobacz jaki czas masz podany do wyświetlania. Domyślnie pokazuje chyba w przód o 24h. Trzeba wybrać "teraz" i powinno być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wejdź w ustawienia i zobacz jaki czas masz podany do wyświetlania. Domyślnie pokazuje chyba w przód o 24h. Trzeba wybrać "teraz" i powinno być lepiej.

 

dzięki :) wczoraj wypróbowałem kilka aplikacji i jednak Star Tracker jest najdokładniejszy. pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie do końca pytanie związane z ANDRIONEM ale chodzi o smartfona... jak wygląda sprawa wymiany wyświetlacza w htc desire 500? Czy jest on w jakiś sposób sklejony/połączony z panelem dotykowym (digitizerem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotyk stanowi całość z wyświetlaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro są na sprzedaż na alle... same wyświetlacze to raczej nie jest to jednolita część.

W jaki sposób są one połączone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kumam, tydzień temu wymieniałem wyświetlacz w starym samsungu galaxy s6310 (young czy jakoś tak). Wymiana jak klocki lego, parę śrubek, odpięcie 2 taśm ze złącza i podmiana wyświetlacza. Wyświetlacz dotykowy, w sensie że to jest całość. Plastikowa szybka obudowy nie ma tutaj znaczenia.

 

Choć faktycznie w HTC jest coś "oddzielnie", dziwna konstrukacja.

 

Tu patrzyłeś?: http://centrumhtc.pl/component/k2/item/112-wymiana-lcd-htc-desire.html

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem ;) już jestem zorientowany co i jak... nie da sie "domowym"sposobem wymienić samego wyśw. Serwicy też nie chcą się tego podjąć... Jest sklejony jakimś klejem dotykiem, zamawiam całość :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Szukałem i nie znalazłem - może ktoś pomoże.Galaxy Trend Plus. Taki właśnie telefon kupiłem żonce i za chorobcie nie może ona z niego wysłać mms'a. Odbiera bez problemu. Ma wyłączony internet, włączone dane komórkowe - wszystkie parametry APN ustawione w/g zaleceń orange ( i tak jak na moim Galaxy S2) a MMs'y jak nie wychodziły tak nie wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Szukałem i nie znalazłem - może ktoś pomoże.Galaxy Trend Plus. Taki właśnie telefon kupiłem żonce i za chorobcie nie może ona z niego wysłać mms'a. Odbiera bez problemu. Ma wyłączony internet, włączone dane komórkowe - wszystkie parametry APN ustawione w/g zaleceń orange ( i tak jak na moim Galaxy S2) a MMs'y jak nie wychodziły tak nie wychodzą.

 

Jeśli odbiera bez problemu to wskazuje na problem ze sprzętem. Wejdź na ustaw.orange.pl i wyślij smsa z konfiguracją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na ustaw.orange.pl i wyślij smsa z konfiguracją.

 

Robiłem to już kilkakrotnie i bez rezultatu. Za każdym razem resetowałem tel. ale efekt ten sam. Odbiera a nie wysyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz tryb gsm ustawiony?

 

Mam ustawione: GSM/WCDMA(tryb automatyczny).

Przestawiłem na GSM i dalej nie wysyła :(

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robiłem to już kilkakrotnie i bez rezultatu. Za każdym razem resetowałem tel. ale efekt ten sam. Odbiera a nie wysyła.

 

Telefon miał zdejmowanego simlocka? Czasami takie rzeczy się dzieją gdy robią to panowie za 3 dychy, a nie operator czy profesjonalny serwis.

 

1. Włóż kartę do innego telefonu (skonfigurowanego) i sprawdź czy można wysłać. Wykluczysz w 100% problem po stronie karty/operatora. Opis wskazuje na problem ze sprzętem ale różne błędy na kartach się zdarzają.

2. Wykasuj wszystkie profile z telefonu i wprowadź je ręcznie. Pod linkiem, który podałem wyżej możesz też rozwinąć opis konfiguracji punkt po punkcie.

3. W androidzie musi być włączona transmisja danych żeby mmsy działały, ale to już wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że nie w temacie... szukam jakiegoś dobrego covera na telefon, co polecacie? Ci jest wygodne? Mam taki z taśmą nas rzepe, pociąga się i telefon się wysuwa Ale górne rogi nadal mogą ucierpiec pi upadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem taki sam cover jak piszesz, ale raz mi spadł i szczęśliwie nie ucierpiał fon poza paroma ryskami w rogu.

Kupiłem taki cover http://allegro.pl/pokrowiec-etui-obudowa-kabura-lg-f70-d315-folia-i4704903444.html i póki co spisuje się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim miesiącu zżarło mi z pakietu danych 260Mb , jedno połączenie miałem o 7 rano gdy spałem - 100MB a drugie gdy telefon leżał i się ładował -160 Mb, nie miałem niestety aplikacji dzięki której mogłem sprawdzić co to zżarło. Zainstalowałem Watchdog i widzę że najwięcej danych w tym miesiącu pociągnął Sklep Google Play - 16 MB. Więc ona jest główną podejrzaną W ustawieniach aplikacji mam i miałem wyłączone aktualizację, powiadomienia również. Mimo to codziennie jakieś 2-3MB widzę że jest ściągnięte przez tą aplikację. Synchronizacja wszystkich kont w telefonie wyłączone. Nie chce wyłączać transmisji danych całkowicie ale denerwuje mnie że tyle z pakietu mi zżera. Jakieś rady co z tym fantem zrobić na nie zrootowanym telefonie , i czy to normalne że ten sklep tyle zżera danych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie avast i uruchom miernik ruchu w sieci . Będziesz miał informacje gdzie idą dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności