Skocz do zawartości
SKUB

polskie menu do RNS 510

Rekomendowane odpowiedzi

a możesz mi podrzucić na pw. wszystkie rzeczy do tego?

największą satysfakcje by mi sprawiło jak bym sam to zrobił hehe

 

Wprawdzie to nie było do Ciebie tylko do Marka, ale nie szkodzi :)

 

Wszystko jest na http://www.gpsunderground.com - i linki do FW i linki do map. Trochę czytania ze zrozumieniem, zeby nie uwalić sprzętu. Reszta to cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie znalazłem o polskim języku :/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic nie znalazłem o polskim języku :/:

 

Z tego co pamiętam z ostatnich 2 dni czytania - FW4020 juz daje język polski i obsługę najnowszych map, z nowszych na tym forum 5238 jest bezpieczne. Linków chyba potrafisz poszukać?

Jeżeli nie masz VCDS do ponownego zakodowania navi a chcesz mieć dostęp do 'Secret menu' i oglądania DVD w czasie jazdy to szukaj wersji modyfikowanej. Wersje oryginalne czyszczą kodowanie i HDD w navi, więc mapy musisz wgrać od nowa.

 

To tyle tak na szybko.

 

Sam musisz poszukać informacji na temat CAN Gatewaya, żeby po aktualizacji softu w navi nie wyładowywało Ci akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już SWL 3810 "był po polsku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było przeczytałem, ale to dla mnie jak na razie magia. Pomęczę się z wersją angielską.

Jak bedziesz kiedys w okolicach Gliwic to podjedz wgramy PL + Mapy .

Trzeba odczytać tez przed wgraniem Softu kodowanie a następnie zakodować tak jak było i wszystko musi działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebię trochę temat. Czy soft 5238 ten co jest do skody mozna tez wgrac do VW i będzie OK ? Logo i wszystko inne zostanie ? Oczywiscie soft bez update GATEWAYa...

 

I czy każdy soft powyżej 3810 ma Polski język ?

 

A jeśli załóżmy mam nowszy soft od 5238 i chciałbym wgrać właśnie ten 5238 to jak to wykonać ? Pytam bo kolega ma u siebie RNS510 i jeszcze nie sprawdziłem jaki ma soft a chce sie przygotować ?

Edytowane przez PiterEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, od dzis moj RNS 510 nie chce zastartowac!! wlacza sie logo vw i wylacza sie i tak w kolko :( mam kamere cofania , jaki soft musze wgrac? i jak sie do tego zabrac? tez nie wiem jak dopasowac soft do rodzaju RNS 510, prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś samo z siebie padło. Reset pomógł. Poczytaj..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności