Skocz do zawartości
MAPET

soczewka bixenon B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

orientujecie sie od czego pasuje soczewka bixenon do oryginalnych lamp passat b5fl bixenonowych? czy tylko od passata czy od audi np tez itp?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos kiedys mi sie obilo o uszy ze jest taka sama jak w A6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
orientujecie sie od czego pasuje soczewka bixenon do oryginalnych lamp passat b5fl bixenonowych? czy tylko od passata czy od audi np tez itp?

pzdr

Może to trochę Ci pomoże: http://www.allegro.pl/item885159495_optyka_hella_xenon_passat_b5_audi_a6_wwwwwwwwwwwww.html

Skontaktuj się z kolesiem-może jeszcze ma ten zestawik.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto numerek katalogowy tej soczewki (zdjęcie nalepki). Stosunkowo świeży, bo lampki nowe zakupione jeszcze leżą u mnie w domu. Może pomoże coś w poszukiwaniu po tym numerku?

 

numerekh.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem kupic odblysniki soczewek ew cale i je zregenerowac a przy zmianie zarnika podmienic a swoje sprzedac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja się podepnę pod temat .. mam w lampach soczewki (chyba mam) .. i nie jestem zadowolony z ich "jasności" siedzą tam H7 ... czy można tam coś wsadzić żeby poprawić działanie...???

 

---------- Post added at 07:56 ---------- Previous post was at 07:54 ----------

 

http://img508.imageshack.us/img508/2033/24f41rp0.jpg

 

---------- Post added at 08:03 ---------- Previous post was at 07:56 ----------

 

w etka chyba jest to reflektor halogenowy podwójny ale na 100% nie powiem ... bo się nie znam

 

---------- Post added at 08:10 ---------- Previous post was at 08:03 ----------

 

http://i.pgcdn.com/pi/8/68/28/86828776_640.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy wie jaka masz lampe skoro na h7 bo byl 1 rodzaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kazdy wie jaka masz lampe skoro na h7 bo byl 1 rodzaj...

a coś na temat mojego pytania??? można coś poprawić ...?? nie wymieniając całych lamp...

( poza tym napisałem ze się nie znam a niekiedy auta jeżdżące w USA maja inne lampy niż w Europie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcialem kupic odblysniki soczewek ew cale i je zregenerowac a przy zmianie zarnika podmienic a swoje sprzedac

 

Może daj całe swoje lampy do regeneracji. W Kościanie robią całkiem fajnie to. Zauważysz różnicę. Cena 130 zł za lampę - tydzień oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wsadź w lampę zestaw xenon i też bedzie dużo lepiej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie da rady wlasnie po to chcialem kupis soczewki by auto zrobic w 1 dzien

nie moge sobie pozowlic na brak auta przez kilka dni bo ono pracuje ;)

 

Albo wsadź w lampę zestaw xenon i też bedzie dużo lepiej

 

ze co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hid xenon najlepszy 6000k i bedziesz trawe palił blaskiem..taki zestaw na allegro ok 300 zł 2 żarniki i 2 przetwornice.. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo wsadź w lampę zestaw xenon i też bedzie dużo lepiej

tam jest ori bi xenon, wiec co da zestaw xenon? skoro w zestawie jest tylko zarnik i przetwornica. A tu chodzi o soczewke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze co?

Napisałem to do kolegi lofi bo napisał ze mu słabo świecą swiatełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

sam tym handluje wiec nei musisz pisac poza tym nei piszecie na temat...

 

ew zerknij tu

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=71533

 

 

 

no wlasnie tak to jest jak ktos wejdzie z innym pytaniem i pozniejnie wiadomo o czym pisac ;)

wiec prosze pisac o soczewce bi jak ktos wie od czego pasi na 100% chyba ze ma tanio for sale to zapraszam na pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie czy te soczewki podane w aukcji podejdą mi bez większych przeróbek do reflektorów halogenowych w passacie 3bg ??

 

http://moto.allegro.pl/soczewki-bixenon-xenon-hella-a6-bmw-e39-b5fl-i1473744044.html

 

http://moto.allegro.pl/soczewki-bixenon-xenon-hella-audi-a6-d2s-d1s-i1470295878.html

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy te soczewki podane w aukcji podejdą mi bez większych przeróbek do reflektorów halogenowych w passacie 3bg ??

 

http://moto.allegro.pl/soczewki-bixe...473744044.html

 

 

Te mozliwe że podejda na pewno musisz przerobić troche instalacje bo w halogenach długie światła realizowane są na halogenach na odbłyśnikach a w bi-xenonach na xenonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy te soczewki podane w aukcji podejdą mi bez większych przeróbek do reflektorów halogenowych w passacie 3bg ??

Myślę, że będą pasować-tylko czeka Ciebie przynajmniej rozklejanie reflektorów, żeby wymienić odbłyśniki z soczewkami. Miałem ten sam projekt w głowie w ubiegłym roku wiosną, ale auto mi rozbili i nie zrealizowałem już pomysłu. Teraz taki przeszczep będę robić w B6.

Te mozliwe że podejda na pewno musisz przerobić troche instalacje bo w halogenach długie światła realizowane są na halogenach na odbłyśnikach a w bi-xenonach na xenonie

Trzeba jedynie podłączyć przesłonę ruchomą pod instalację. W bi-xenonie światła drogowe są realizowane przez D2S i przez H7 jednocześnie-temat wielokrotnie na forum wałkowany.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem odbłyśniki w swoim pasku. bi Xenon oryginalny. Odbłyśniki pasują z A6 C5. Robili to chłopcy z WALWO w Brzezinach pod Łodzią. Znajdź nr w neci i na 100 % pomogą. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Jak będzie cieplej zaczne działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności