Skocz do zawartości
jaro81

Centralki zamków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj załatwiłem sobie kluczyk typu scyzoryk do mojego Paska B4. Wszystko byłoby ok.gdyby nie to, że pilot wbudowany w ten kluczyk współpracuje tylko z centralką montowaną w PassatachB5.Chciałem zapytać czy możliwe jest zamontowanie centralki z B5 do B4? a jeśli tak, to jaki jest to ewentualny koszt?? Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralka to moduł komfortu, który w B4 nie występował. A dołożenie komfortu, to by była ciężka sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiem tak. Masz centralny zamek z kluczyka:?: Jeżeli tak to już połowa sukcesu.

Ostatnio co prawda w Golfie IV 1998 montowałem taki c.z. http://allegro.pl/item885058124_sterownik_zamka_vw_golf_bora_passat_polo_2x_logo.html

Wystarczy jak wepniesz 2 przewody w drzwiach kierowcy i już masz centralny zamek z pilota. Dodatkowo wystarczy przełożyć transpondery do tych kluczyków i mamy działający centralny.

Ja dokupiłem transpondery do tego golfa i zaprogramowałem kluczyki. (był 1 ori nie scyzoryk). teraz golf ma centralny zamek z pilota i dodatkowe 2 scyzoryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale cały czas pozostaje temat B5 i golf IV ma zamki elektryczne, a B4 pneumatyczne,czyli kluczyk od b5 nie będzie działał w b4,gdyż nie ma takiej możliwości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co sobie utrudniać życie:?: Dokupić radiowy sterownik centralnego ze scyzorykami.

 

temat B5 i golf IV ma zamki elektryczne, a B4 pneumatyczne

W niefabrycznych sterownikach to nic nie zmienia. Masz opcje podłączenia się do różnych siłowników, różnie sterowanych czy to elektrycznych sterowanych "-", "+" czy też pneumatycznych.

 

Ja bym odpuścił temat montażu ori z B5 sterowania a wstawił niefabryczny centralny.

 

No chyba, że masz zacięcie elektroniczne, masz moduł komfortu + jakiś schemat lub przynajmniej rozpiskę pinów komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności