Skocz do zawartości
spioch100

grzeje sie tylne koło b5

Rekomendowane odpowiedzi

witam, tak jak w temacie, temperatura przechodziła na felge i opone !

mechanik zmienił zestaw naprawczy , znowu sie grzało. Jeden mechanik powiedzial ze tarcze są przegrzane i zeby kupic tarcze !! wiec zrezygnowalem z niego, drugi mechanik powiedział ze trzeba zmienic zestaw naprawczy bo jest źle , uruchomil tłoczek i zmienil zestaw naprawczy. Koło nadal ciepłe, powiedział ze pompa hamulcowa do wymiany, bo gdy nacisne pedał na wylaczonym silniku - robi sie twardy czyli tak jak powinien ale jak potrzymam i lekko wciskam to sie zapada , ze nie doprowadza płynu do tylnego koła i dlatego cylinderek nie odbija. Co powiecie o tym? klocki zmienione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak potrzymam i lekko wciskam to sie zapada , ze nie doprowadza płynu do tylnego koła i dlatego cylinderek nie odbija.

jak płyn doprowadzany jest do cylindreka to nigdy ten nie odbije = cofnie sie sprawdz przewody czy nie przytkane kiedy wymieniałes płyn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem to samo a mianowice zawieszał mi sie ten mechanizm od recznego, spróbuj sciągnać kolo i zaciągając recznym czy odbija do konca mianowicie (ciągniesz reczny i puszczasz a potem ręką przy zacisku, spróbuj go cofnać do oporu jeżeli sie nie da to wszystko ok a jeżeli ci sie uda cofnac reką to znaczy ze zacina sie mechanizm i grzeje ci koło) [\

3.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze cylinderek sie nie cofa. mialem ten problem w poprzednim aucie. nie da sie tego naprawic trzeba kupic nowy i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie da sie tego naprawic trzeba kupic nowy i po problemie

 

 

Jak to nie?? Tak jak kolega wcześniej pisał sprawdź czy nie jest przytkana rurka bo może blokuje płyn i to jest przyczyną. Bo zakładam, że zestawów naprawczych się już nawymieniałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam także na cylinderek, u mnie bylo tak samo, aż dym szedł tak sie zagrzało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw bym proponował to ustrojstwo rozruszać-da się ;) a później ewentualnie wymieniać.To proste-ociera to się grzeje :) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A łożysko sprawdzaliście,czy ono nie jest lekko zapieczone i od tego moze się koło grzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego miałem to samo a mianowice zawieszał mi sie ten mechanizm od recznego, spróbuj sciągnać kolo i zaciągając recznym czy odbija do konca mianowicie (ciągniesz reczny i puszczasz a potem ręką przy zacisku, spróbuj go cofnać do oporu jeżeli sie nie da to wszystko ok a jeżeli ci sie uda cofnac reką to znaczy ze zacina sie mechanizm i grzeje ci koło) [\

 

Mam to samo w fordzie. Zdjąłem koło i ręcznie przy pomocy młotka cofnąłem dźwignię. Poluźniłem linkę tak, że zacinający się mniej dociąga i nie blokuje. Ręczny hamuje tylko na jedno koło, a na przeglądzie rej. diagnosta grozi palcem, ale przedłuża rejestrację.

Edytowane przez mirek-pas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności