Skocz do zawartości
126tomek

Zatkana dysza spryskiwacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów:)

Mam mały problem,mianowicie jeden spryskiwacz nie rozpyla tak ładnie płynu jak 2 to znaczy ,,leje''dość wąskim strumieniem na szybę i nie ma efektu ,,mgiełki'' jak było do tej pory. podejrzewam że do dyszy spryskiwacza dostał się jakiś syf. moje pytanie jak to przeczyścić? Próbowałem myjką ciśnieniową, kompresorem(oczywiście od zewnątrz) i nic.

Co byście proponowali?

Jak zdjąć dysze? Jaki koszt nowej(oczywiście nie podgrzewanej)

Z góry dzięki i pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. ja nie miałem tego problemu ale kiedys w golfie czyściłem to jednym "włoskiem" ze szczotki drucianej do czyszczenia rdzy :)

i pomogło, jak większa szczotka to i dłuższe druciki, są cienkie i w miarę można głęboko przeczyścić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dobory patent:) Dzieki:) próbowałem igła ale wycofałem się bo byla zbyt gruba i bym poprostu to zepsuł. to mówisz że wyjąc jeden włosek i tam porostu przeczyścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysze wyjmiesz z zew. jest na wcisk wystarczy cos cienkiego i płaskiego tylko uwazaj zeby lakieru nie uszkodzic a przeczyscis mozna np sprezonym powietrzem wymyc w ropie benzynie cienkim drucikiem ale ten od szczotki chyba bedzie za gruby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ten od szczotki jest fajny cieńszy niż szpilka itp...

poza tym z tego co widziałem są różne rozmiary tych szczotek...

u mnie zdał egzamin i to nie raz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może odepnij spryska i psiknij wodą pod dobrym ciśnieniem, z jednej i z drugiej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiem tak użyłem tego drucika ze szczotki i chwile było ok ale znów problem powrócił. Zamierzam teraz zdjąć całkowicie spryska i do przeczyścić od wewnątrz. Ale nie bardzo nadal wiem jak go zdjąć... Musze zdjąć tą zaślepkę pod maską i co dalej?

Jaki może być koszt nowego spryskiwacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też cienko pryskał jeden, później już oba aż w końcu wczoraj przestały pryskać całkowicie :D - zatarta pompka na 99%, pompkę od spryskiwaczy lamp już wymieniałem, teraz pora na tą...

 

a co do czyszczenia, to robiłem to drucikiem z linki hamulcowej od roweru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego one leją jak szalone:) tylko jeden źle rozpryskuje płyn bo dostał się jakiś syf. A głęboko tam ta linkę wsadzałeś bo boje się aby nic nie uszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie zupełnie z innej beczki:). Jak kupić coś od hha??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie zupełnie z innej beczki. Jak kupić coś od hha??

 

na forum już go nie ma, ale mam numer telefonu, poleciał na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Ale nie mogę się dodzwonić. Chciałem zapytać czy ma na sprzedaż świece gn855. Jeśli nie uda mi się z nim porozmawiać to zamówię od Danielloss'a z allegro. Czy towar od tego sprzedawcy jest pewny?? Chodzi mi o Danielloss'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki może być koszt nowego spryskiwacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie pod którym nr. znajduje się bezpiecznik spryskiwacza wycieraczek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Ja kupowałem za 12zł. więc nie wiem czy jest sens dłubać. Ale jeżeli masz checi to zagotuj go w wodzie z octem lub wymocz w cilit (czy jakoś tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz że 12 zł to się nie opłaca nic kombinować masz racje:) A powiedz mi kolego jak to się zdejmuje i wymienia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ tkaczu2 ja biore od daniellossa (kontakt osobisty) jest spoko gościu towar zawsze z paragonem albo FV jak wolisz, więc raczej nie są to podroby ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu masz kolego oznaczenie części jak byś potrzebował: 6E0 955 986 B (podgrzewany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czyscilem struna od gitary i pomoglo tylko ta najciesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro mówisz że 12 zł to się nie opłaca nic kombinować masz racje A powiedz mi kolego jak to się zdejmuje i wymienia

 

nie chcę Cię kolego martwić ale org VW kosztuje 93,16zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności