Skocz do zawartości
sojkis

Jakie macie fotele przednie w swoich passatach b4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałbym się dowiedzieć jakie macie fotele w swoich passkach i czy jest jakaś możliwość zamontowania foteli przednich i tylnej kanapy z młodszego samochodu np: passat b5, audi a4 itp. oraz co zrobić z tapicerką na drzwiach bo ta co jest aktualnie to nie za bardzo mi się podoba. Moje pomysły to obicie skórą, welurem lub z VR6 (ale tego jest bardzo mało na rynku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalne kubełkowe i z racji mojej postury są dla mnie strasznie niewygodne. Jakby ktoś miał w dobrym stanie zwykle fotele to chętnie się zamienię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam fotele i boczki drzwi od wersji pacyfic z regulacja lędźwi i wysokości :) fabrycznie miałem te standardowe brzydkie i skrzypiące :/ z przełożeniem nie było żadnych problemów a nawet i śrubek zostało :P

P.S. jak ktos chce to mam te 2 stare fotele przednie do oddania w średnim stanie (fotel kierowcy lekko przetarty jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fotele zwykłe/nie kubełkowe z regulacja lędźwiową i wysokości w całkiem niezłym stanie, postaram się podrzucić fotki. i Ty również mógłbyś pokazać jak wyglądają twoje fotele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam psełdo kubły z wersji gt i są okej, ale oczywiście recaro które miałem w golfie były sto razy lepsze, osobiscie polecam wsadzic recaro albo kubły z corrado które też są jak dla mnie megawygodne a mam ponad 2m wzrostu wiec jestem raczej wymagający, ja bede szukal do siebie recaro albo wlasnie z corrado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Moje fotele nie są w za ciekawym stanie zresztą przebieg auta mówi sam za siebie... Kolega ma środek z golfa 3 będą fotele pasowały? Chodzi mi o przód wiem że szyny są szerzej niż w golfie 2 ale czy na tyle żeby pasowały do b3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
Podepnę się pod temat. Moje fotele nie są w za ciekawym stanie zresztą przebieg auta mówi sam za siebie... Kolega ma środek z golfa 3 będą fotele pasowały? Chodzi mi o przód wiem że szyny są szerzej niż w golfie 2 ale czy na tyle żeby pasowały do b3?

 

Ostatnio na allegro było b3 z fotelami i tylną kanapą od golfa III więc pewnie pasuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 698189788

Przez ok. trzy miesiące miałem takiego kubełka

k1.jpg

k2.jpg

k3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy i proszę nie krzyczeć na mnie jeśli nie tutaj napisałem, nie mogłem znaleźć odpowiedniego postu.

 

Mam pytanie do kolegów odnośnie przekładania foteli, mam passata b3 kombi i chce założyć fotele od b4 ale na allegro ciekawe i tanie propozycje znajduje od sedana, i tu jest moje pytanie muszę szukać foteli od kombi czy z sedana tez będą pasować, w szczególności martwi mnie tylna kanap, na wakacje planuje zrobić całkowitą przebudowę samochodu i będę obijał go skórą. Jak się już zajmę za to to wrzucę na forum fotorelacje z budowy.

Edytowane przez sszerszen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]70403[/ATTACH] f84706ae9c0eec83m.jpg

 

Ja mam takie fotele. Jaja regulacje wysokości pod udem i części lędźwiowej i do tego opcje położenia jednocześnie oparcia i siedziska, co jest wygodne jak się czeka w aucie. Materiał jest super bo po tylu latach wyglądają jak nowe. Jedynym mankamentem jest to ze mają słabe trzymanie boczne. Na zakrętach się nie sprawdzają ale ogólnie wygodne.

Edytowane przez sirgonzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jestem nowy

jak nowy jak już pół roku prawie na forum...

 

Mam pytanie do kolegów odnośnie przekładania foteli, mam passata b3 kombi i chce założyć fotele od b4 ale na allegro ciekawe i tanie p

pasują z kombi do sedana, z sedana do kombi, z b3 do b4 z b4 do b3. jedynie w niektórych sedanach występowała tylna kanapa z regulacją. taka kanapa różni się trochę od zwykłej ale jak sprzedający wyśle Ci wszystkie uchwyty to bez problemu ją zamontujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsc00879wz.th.jpg

 

dsc00871d.th.jpg

 

Wszystko jak najbardziej na + po przejażdżce courtem z zwykłymi fotelami różnica bardzo odczuwalna ;) Welur + "pół" qbełki :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności