Skocz do zawartości
lewmir

Fajki świec żarowych

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wymianie świec żarowych wykryłem uszkodzenie dwóch fajek od świec żarowych, a dokładniej popękane końcówki które są odpowiedzialne za jej zamocowanie na świecy. Doraźnie pomogła taśma izolacyjna, jednak chciałbym je wymienić.

Czy jest możliwa wymiana samych fajek ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Jedna fajka uszkodzona (połamana) a w dwóch lekko widoczny jest sam goły przewód (pewnie ktoś za mocno ciągnął i wyrwał lekko przewód z fajki). Proszę o sugestie

Aha etka podaje nr 443 971 994 ale nigdzie tego nie mogę znaleźć, szukałem całej wiązki z fajkami ale też bez efektu. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg gajosa kosztuje 37,33 sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten sam problem rok temu przy wymianie świec żarowych. Oklejanie tych kabli jest mierne bo z czasem wszystko się rozkleja. Jedną fajkę sam uszkodziłem bo dobrałem się do niej z kombinerkami. Kupiłem nowe przewody i jak na razie nic nie pęka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógł by mi ktoś dokładnie opisać w którym miejscu w moim pasku znajdują się świece żarowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przerabiałem ten sam problem rok temu przy wymianie świec żarowych. Oklejanie tych kabli jest mierne bo z czasem wszystko się rozkleja. Jedną fajkę sam uszkodziłem bo dobrałem się do niej z kombinerkami. Kupiłem nowe przewody i jak na razie nic nie pęka.

A ile cię kosztowały nowe przewody, i w jaki sposób je wymieniłeś ?

U mnie przewody od fajek dochodzą do wiązki przewodów, dalej nie rozprówałem wiązki więc nie wiem czy jest tam jakaś wtyczka do rozłączenia.

 

Wg gajosa kosztuje 37,33 sztuka

 

Skoro można je kupić oddzielnie muszą być wymienialne, tylko jak?

Czy można fajkę rozdzielić na dwie połówki, czy ktoś wymieniał może już same fajki ?

Edytowane przez lewmir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mógł by mi ktoś dokładnie opisać w którym miejscu w moim pasku znajdują się świece żarowe

 

Jak zdejmiesz górną osłonę silnika to zobaczysz cztery kable idące do świec żarowych po jednej na cylinder. Ostatnia (czwarta) jest obok filtra paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro można je kupić oddzielnie muszą być wymienialne, tylko jak ?

Czy można fajkę rozdzielić na dwie połówki, czy ktoś wymieniał może już same fajki ?

to sie wymienia jak przewody WN w bezyniakach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś podać numer katalogowy takich fajek ew. przewodów z fajkami z ETKI??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mógłby ktoś podać numer katalogowy takich fajek ew. przewodów z fajkami z ETKI??

 

numer katalogowy 443 971 994

to jest fajeczka z pojedynczym przewodem, zamontowana na przewodzie, nie rozbieralna właśnie otrzymałem paczkę, zamawiałem u gajosa oryginal made in tunisia ,cena tak jak wyżej tj. 37,33,

drugi koniec przewodu nie zarobiony, jeszcze nie montowałem więc nie wiem jak zainstalować drugi koniec przewodu ale to jest napewno to, powodzenia

 

PS jak ktoś sobie życzy mogę wrzucić foty tej części, mam ją pod ręką

Edytowane przez nebraska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeski mozesz wrzuc forki zdejc tych fajek , ja mam ten samo problem jedna sie ukruszyla i skleilem ale to nie na dlugo przy takich temp :( glowicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

be216167e45746c6.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be216167e45746c6.htmlbe216167e45746c6.html6bb21f4bf74d041f.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6bb21f4bf74d041f.html

 

1 fajka scalona z kablem, kabel na drugim końcu niezarobiony = 1 sztuka = 37,33 zł

be216167e45746c6.html

Edytowane przez nebraska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

droga sprawa jak 37 zl sztuka. a gdzie to kupic mozna??ma allegro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep.gajos.com.pl

składasz zamówienie, mailem przesyłają ci fakturkę z nr konta, wpłacasz kasę, a oni przysyłają ci pocztą paczkę. całe moje zamówienie trwało 4 dni robocze, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłby ktoś opisać wymianę fajki świecy tzn. czy jest problem z podłączeniem przewodu, i gdzie się go wpina?

 

Za odpowiedź z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez miałem - mam dwie fajki ułamane - moze ktos jakiegos patenta ma na to??czy pozostaj kupic po 30-pare złociszy sztuke i wymienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisze jak i gdzie wpiąć przewody.jest jakaś kostka?.Chodzi o przewody świec żarowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadze ze mozna przeciac w dowolnym miejscu-wygodnym- zaizolowac i wsio

 

 

 

chodzi oczywiscie o dokupienie kapturka z kabelkiem -wczesniej pisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.Chciałem wymienić wszystkie przewody wraz z tymi fajkami na świece żarowe.Przeciąć w dowolny miejscu???no nie wiem.Może ktoś wie jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności