Skocz do zawartości
Gość kollec

Wskaźnik temperatury zewnętrznej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kollec

Zamiast temperatuty zewnętrznej pokazuje mi tylko dwie kreski.Nie wiem czy to awaria czujnika, czy po prostu trzebo to gdzieś włączyć?Jest to Passat B6 1,8 T 2001r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie jest to passat B6 tylko B5 3BG

 

widocznie nie dociera informacja od czujnika temperatury który się znajduje w zderzaku, może go tam nie ma (komuś był potrzebny) może padł, może instalacja się przetarła... najlepiej zobaczyć co mu dolega ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może to być czujnik,ale musiały by to być 2 czujniki(Pierwszy znajdujący się w zderzaku 2 przy wlocie powietrza do nagrzewnicy).Oba musaiły by nie działać,żeby pokazywało Ci -- .Jeżeli wyeliminujesz tą awarie,to sprawdź czy masz dobrze podłączone kostki do Climatronica.

A najlepiej to pojedź na VAG'a on prawde Ci powie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro_78

A wiecie może gdzie podłacza się ten czujnik który znajduję sie pod zderzakiem??? Elektryk przerabiał mi klime manualna na climatronik i nie dokonczył. Pojechał zagranice do roboty a ja zostałem z problemem. Nie iwme gdzie podłaczyć ten czujnik temperatury zewnętrznej. Pomoże mi ktoś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświerze. jestem swiezo po montazu licznika mfa wszystko ladnie pokazuje procz emp zew jest tak "--.-" . Wina czujnika? jest 1 czy 2 czujniki? i czy vag pokaże mi ze czujnik jest uszkodzony lub jest jego brak ? poza tym czyjnik jest po prawej stronieza kratka zderzaka patrzac przodem do auta ?

Edytowane przez irift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poza tym czyjnik jest po prawej stronieza kratka zderzaka patrzac przodem do auta ?
Pod środkową kratką przed chłodnicą.

 

obraz541g.th.jpg

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał irift Zobacz post

poza tym czyjnik jest po prawej stronieza kratka zderzaka patrzac przodem do auta ?

Pod środkową kratką przed chłodnicą.

 

 

u mnie nie ma w tym miejscu i nie wiem gdzie moze byc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma w tym miejscu i nie wiem gdzie moze byc
Pod zderzakiem lub za chłodnicą.

 

czujnikp.th.jpg

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności