Skocz do zawartości
ceroone

Łącznik stabilizatora Firma - problem z wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Mam pytanie do was pad mi łącznik stabilizatora od drążka kierowniczego znalazłem sklep akurat z mojej miejscowości, łącznik jest firmy MS master sport - i moje pytanie czy jest to w miarę względna firma 1 szt, kosztuje 40.

 

Pozdro.

Edytowane przez ceroone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość adekwatna do ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość adekwatna do ceny

 

Zanim splujemy dokumentnie taką cenę to ja tylko powiem, że znalazłem Lemfordera za 59 zł. Taki strzał na szybko. Może da radę wyrwać taniej.

 

Tak więc te 40 zł to nie taki znów szrot, ale ja bym dołozył i kupił Lemfordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj DACHSTEIN'y po 22 zł za sztukę. Zobaczymy ile czasu wytrzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłem dzisiaj DACHSTEIN'y

To ja Cię pocieszę ponieważ mam wahacze górne 4szt z tej firmy i 40tyś km po polskich drogach i dalej cisza, dziś zakupiłem przegub z tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja Cię pocieszę ponieważ mam wahacze górne 4szt z tej firmy i 40tyś km po polskich drogach i dalej cisza, dziś zakupiłem przegub z tej firmy.

To miło. Akurat ten sprzedający jest z mojego miasta i zamierzam kupować u niego części zawieszenia oraz przeguby jeżeli zajdzie konieczność. Bo ceny ma przystępne i firma także niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem te stabilizatory,wymieniłem znaczy jeden drugiego nie dałem rady śruba jest tak zapieczona ze ogień nawet palnikiem podgrzewałem i nic wd40 średnia pucha prawie wypsikana jakieś pomysły jak to ustrojstwo wyciągnąć dodam ze stabilizatory są od początku seryjne nigdy nie wymieniane. Wszytko trzyma górna śruba po mojej stronie od pasażera tez napotkałem opór ale szlifierka dała rade. Ale z ta śruba porostu wymiękłem...egh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś zakupiłem te stabilizatory,wymieniłem znaczy jeden drugiego nie dałem rady śruba jest tak zapieczona ze ogień nawet palnikiem podgrzewałem i nic wd40 średnia pucha prawie wypsikana jakieś pomysły jak to ustrojstwo wyciągnąć dodam ze stabilizatory są od początku seryjne nigdy nie wymieniane. Wszytko trzyma górna śruba po mojej stronie od pasażera tez napotkałem opór ale szlifierka dała rade. Ale z ta śruba porostu wymiękłem...egh.

a ja myslałem ze w aucie jest 1 stabilizator a dwa laczniki a widze ze sie myliłem ;)

a tak na powaznie skoro wd-40 nie pomogło to moze coca-cola a palnik raczej to głupi pomysł przy aluminium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro z jednej strony skorzystałeś z kątówki to czemu z drugiej strony masz problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie mam tam dojścia po 2 jak utnę śrubę to i tam jej nie wyciągnę z tego co trzyma ten łącznik stabilizujący... rozwiercać tez nie bardzo nie mam pomysłu jak to zrobić cola raczej nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale łaczniki sa praktycznie na wierzchu to nawet jak bys uciol sruby to je zciagniesz nie ma bata musza zejsc ja tez mialem nie ruszane od nowosci (ponad 260 000 km) i psiknołem wd i poszło wiec moze jakis preparat leszy niz wd co penetruje i do dzieła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klucz załóż przedłużkę...kawał rury i każda śruba się podda:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na klucz załóż przedłużkę...kawał rury i każda śruba się podda:p

najwyzej sie ukreci albo kluczsie rozwali albo nakretka obrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mega żabka tez nie dała rady kurna nie wiem co robić nic muszę do kogoś jechać i niech ktoś myśli jak jak to wyciągnąć.Może maja nakładki i jakieś urządzenie które to odkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a klucz pneumatyczny powinien pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie zapieczone laczniki wypchnalem takim przyrzadem do wyciskania gałek z fiata 126p :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam pneumatyki, a także klucza z maluszka :) Ale dziś się umówiłem z mechanikiem na poniedziałek przekazałem cenne info ze nic śruby nie rusza i wymiana to koszt 20zl w poniedziałek będzie wszystko ok:) Dzięki za pomoc.

 

PoOzdroo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejsze wizycie skierowano mnie na prasę. Ten mechanik nie podołał chociaż miał wyciągacz podpinany do pistoletu od odkręcania kół, prasa to koszt 90 zł czy to dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz zeszlifować BOSH-em łba śruby i potem wybić reszte z uchwytu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez poprostu obcielem srube, opuscilem auto i sruba sama wypadla... z wahaczami to ok moze byc problem ale z lacznikami nie powinien byc zaden ;) wszystko na wierzchu, latwy dostep, nic tylko wymieniac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności