Skocz do zawartości
Gajdzi

Moduł komfortu z pilotami do 3B bez pilotów?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przejrzałem pół forum, jak nie całe pod względem modułu komfortu i nic nie znalazłem (prawie) co by swiadczyło że jest taka możliwość... otóz... czy jest możliwość aby do passata, gdzie nie mam fabrycznie scyzoryka ani pilota do zamka włożyć taki moduł komfortu ktory to obsługuje?

 

Poprostu zamienic moduły, wywalić moj, a włożyć inny w ktorym jest możliwość otwierania auta z pilota (oryginalne vw)?

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałem pół forum, jak nie całe pod względem modułu komfortu i nic nie znalazłem (prawie) co by swiadczyło że jest taka możliwość... otóz... czy jest możliwość aby do passata, gdzie nie mam fabrycznie scyzoryka ani pilota do zamka włożyć taki moduł komfortu ktory to obsługuje?

 

Poprostu zamienic moduły, wywalić moj, a włożyć inny w ktorym jest możliwość otwierania auta z pilota (oryginalne vw)?

Jest taka możliwość. Przerabiałem temat.. Podaj numer swojego modułu komfortu? Odezwij sie na PW ,bo mam taki moduł komfortu na sprzedaż do Passata B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzyś... numer modułu będę znał jutro, bo juz nie chce mi sie lecieć do auta...

 

Ogolnie możesz przedstawić sprawie pobieżnie chociaż jak sprawa wygląda...?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odgrzeję troszku :manga

Minęły już ponad 3 lata, więc pewnie poradziłeś sobie z problemem Bartku?

Jaki moduł jest potrzebny do sterowania falami radiowymi, na którym pinie jest wyjście na antenę i czy coś jeszcze jest wymagane przy przejściu na scyzoryk?

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności