Skocz do zawartości
Gość Shaggy

Fotel kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Shaggy

Witam mam pytanie odniosnie foteli w passacie B3, z uwagi ze posiadam ver ogorek czyli Cl i juz nie moge wyrobic na tych fotelach (czeste trasy po 200-500km) czy inne wersje posiadaly inne fotele. Np. kubelki czy lepiej wyprofilowane (np ver Gt czy Vr6) bo coraz czesciej odnosze wrazenie ze siedze na krzesle a nie na wygodnym fotelu :kwasny:

 

Jezeli sa fotele lepiej wyprofilowane np w GT lub Vr6 czy one posiadaja te same szyny tj czy bezproblemu bym je przelozyl, czy bedzie potrzeba cos przerabiac.

 

POZDROWIENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie podejdą Ci inne fotele z B3 a nawet B4. Proponuję kubełki Z B3, VR6 ma za miękkie fotele, które nie trzymają w zakrętach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaggy
Spokojnie podejdą Ci inne fotele z B3 a nawet B4. Proponuję kubełki Z B3, VR6 ma za miękkie fotele, które nie trzymają w zakrętach

 

Dzieki za odpowiedz a jezeli mozesz mi powiedziec to kubelki w jakich versjach wystepowaly ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno w wersji GT, nie wiem czy w B3 VR6 też nie było przypadkiem takich i w wersjach amerykańskich. Poszukaj na aukcjach bo jest tego dużo, porównasz zdjęcia do swoich i zorientujesz się od razu cenowo :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :cwaniak:

mozesz tez zerknac na fotele z B4 takie jak ja mam.Maja regulacje oparcia, czesci ledźwiowej, góra-dól i sa podgrzewane.Moze jutro wrzuce fotke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaggy
witam :cwaniak:

mozesz tez zerknac na fotele z B4 takie jak ja mam.Maja regulacje oparcia, czesci ledźwiowej, góra-dól i sa podgrzewane.Moze jutro wrzuce fotke.

 

Bylbym wdzieczny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności