Skocz do zawartości
four

dziwne rzeczy się dzieją.. (moduł komfortu ???)

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dziwne rzeczy zaczęły się dzisiaj dziać w moim aucie. a mianowicie, po zamknięciu i włączeniu alarmu, zaczynają mi migać lampki od oświetlenia wnętrza.. co kilka sekund włącza się alarm.. zaznaczę,że dzisiaj wymieniłem zamek w tylnych prawych drzwiach i wszystko działało poprawnie.. dopiero po kilku godzinach gdy stał przed domem zamknięty włączył się alarm no i pojawiły się objawy jak wyżej opisuje.. byłem u gościa od alarmów, podpiął auto do kompa i pokazuje, że zamek jest zepsuty lecz on twierdzi, że zamek jest w porządku, a błąd tkwi w module komfortu.. normalnie cuda się dzieją, a ja nie wiem co robić.. wymienię moduł okaże się, że zamek i niepotrzebnie wydam pieniądze :(

 

jeśli ktoś wie w czym rzecz lub spotkał się z czymś takim bardzo proszę o radę!!

 

pozdrawiam,

four

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy nie jest modół zalany i czy wszystkie kabelki dobrze trzymaja na miejscu we wtyczkach i sprawdz jeszcze krancówki zamkai kabelki w słupku który idzie do drzwi bo ta jest kostka i onamoze nie łaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nic z tych rzeczy :( moduł cały, wtyczki wszędzie ok, zamek również działa poprawnie.. przez noc niestety mu nie przeszło, już nie wiem co robić.. nie gwarantują mi, że jak wymienie moduł to mu przejdzie.. nie wiem czy ja mam takiego pecha, ale k***a w tym aucie bardziej się elektronika psuje jak w jakieś alfie romeo... dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na VAG-u wyświetla uszkodzenie tego samego zamka, który wymieniałeś? To może sprawdź wiązkę w drzwiach na poczatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na VAG'u pokazuje, że zamek, który wymieniłem niby jest zepsuty. Zamek sprawdzany i problem w tym, że działa wszystko ok.. centralka chodzi bez problemu (zamyka i otwiera), oświetlenie drzwi też działa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek prawdo podobnie przyczyna tkwi w tym zamku , komfort po zamknięciu drzwi niema sygnału z zamka że jest zamknięty i poprzez to wariuje ci elektryka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie,otworzyłem drzwi-na środkowym słupku odchyliłem gume-podnią jest kostka łączeniowa-poruszałem nią lewo-prawo i wszystko przeszło-pewnie w środku zaśniedział styk i vag wywalał błąd zamka a z drzwiami działy się cuda-po tym wszystko ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kostki ok, wygląda na to że zamek padnięty, ale dziwna sprawa że wszystko działa ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sam sobie odpowiedziałeś jaka przyczyna, nie zawsze podpinka daje odpowiedż .

Ja moduł komfortu swoim pasku długo rzeżbiłem bo miałem ( pływający ).

W twoim przypadku na 99% yo zimne luty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności