Skocz do zawartości
bodek66

Jak zdemontowac uchwyt na telefon ???.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od niedawna jestem posiadaczem paska B6 w kombi 2.0 tdi 170 Km po malym sofcie epromu.Mam takie pytanie gdyz nie znalazlem w wyszukiwarce .Otoz mam na desce po prawej stronie radia uchwyt na telefon ktory chcialbym zdemontowac a nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac.Prosze o pomoc doswiadczonych kolegow i ewentualne instrukcje jak to zrobic.Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt jest przymocowany od wewnątrz śrubami najprawdopodobniej jak zdemontujesz schowek to do niego sie dostaniesz a jak go zdemontujesz to zostanie ci dziura:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej wielkosci ta dziura bo zamierzam tam przykleic dysk samoprzylepny pod uchwyt do nawigacji....Mam nadzieje ze to zda egzamin, chyba ze ten otwor bedzie poprostu za duzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakiej wielkosci ta dziura bo zamierzam tam przykleic dysk samoprzylepny pod uchwyt do nawigacji....Mam nadzieje ze to zda egzamin, chyba ze ten otwor bedzie poprostu za duzy.

Kolego dziurki po wkrętach zostają a nie jakaś dziura co by można tam coś schowac.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, skoro to sa dziurki po wkretach i jak sie domyslam po kablu to mysle ze sie to da przykleic bez wiekszych problemow ???.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jeżeli można zapytać po co demontować ten uchwyt? Po zainstalowaniu adaptera robi się z niego bardzo funkcjonalne urządzenie. W sumie to nie do końca rozumiem - najpierw się za coś dodatkowo płaci a później to demontuje :confused:.

Auto będzie takze zgłaszać błąd.

Spokojnie uchwyt ci zakryje te otworki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak mozna o jakies konkrety typu do czego mozna to wykorzystac bo naprawde nie wiem .Samochod kupilem z tym uchwytem tak ze nie wiem w jaki sposob mozna go wykorzystac i jakie ma funkcje lub jaki ten adaptator ma byc i pod jakie telefony.Dzieki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak mozna o jakies konkrety typu do czego mozna to wykorzystac bo naprawde nie wiem .Samochod kupilem z tym uchwytem tak ze nie wiem w jaki sposob mozna go wykorzystac i jakie ma funkcje lub jaki ten adaptator ma byc i pod jakie telefony.Dzieki za podpowiedzi.

Dokupując adapter bluetooth możesz podłączyć praktycznie każdy telefon z bluetoothem i cieszyć się fabrycznym zestawem głośnomówiacym. Poczytaj więcej tu:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=34659

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja wymontowałem ten adapter i nie mam żadnego błędu. A w miejsce tej dziurki dałem mojej konstrukcji uchwyt gps. Nawet otwory pod śruby pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesli mozna o kilka fotek i opis tego twego cuda gdyz tez chce zamontowac w tym miejscu nawigcje i chetnie zobacze inne pomysly na wykorzystanie tego wlasnie miejsca.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy ja wymontowałem ten adapter i nie mam żadnego błędu. A w miejsce tej dziurki dałem mojej konstrukcji uchwyt gps. Nawet otwory pod śruby pasują.

A komputer podpinałeś? Kiedyś miałem podobną sytuację w aucie, które chciał kupić znajomy. W miejscu uchwytu była naklejka ukrywajaca otwory i oczywiście VAS błąd pokazywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podpinałem vaga. Ale dlaczego miał by pokazywać błędy? Przecież i tak nie włączam i nawet nie podpinam telefonu.

A zdjęcia jutro wrzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, nie moge sie juz doczekac tych zdjec.Po zdemontowaniu wieszaka odpiolem dwie kostki.Jedna byla z pojedynczym kablem a w drugiej juz byla cala wiazka, vag-a nie mam tak ze nie moge odczytac bledow ale auto jezdzi tak jak i z uchwytem wiec sie specjalnie do servisu nie wybieram.W miejsce po wieszaku przykleilem kolko samoprzylepneod tom tom-a i narazie jest ok.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie podpinałem vaga. Ale dlaczego miał by pokazywać błędy? Przecież i tak nie włączam i nawet nie podpinam telefonu.

A zdjęcia jutro wrzuce

A dlatego, że jeżeli cokolwiek z osprzętu elektonicznego auta zdemontujesz, to raczej naturalne, że błąd się pojawi - auto odbiera to jako usterkę. Inna sprawa, że nie ma to większego wpływu na eksploatację, bardziej podświadomy.

 

P.S. Nadal nie rozumiem sensu demontowania tego naprawdę użytecznego narzędzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co mi to skoro nie mam noki 6020/6021 tylko e66 i mi nie pasuje. a dokupić do tego modelu ten adapter nie jest łatwo. ( sprzedam ten adapter z uchwytu na nokie 6020/6021. chętni pisać)

A gps jest pod ręką jeżeli coś trzeba zmienić a nie trzeba gimnastykować się i dekoncentrować podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E66 można z twoim adapterem podłączyć via BT. Nie ma ładowania, ale rozmawiać można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym że ja nie mam BT. tylko adapter na 6020 i tyle. nawet w mfd2 dvd nie ma tej funkcji no chyba ze zle szukam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zainstalowany w aucie uchwyt pod adapter powinnieneś mieć centralke BT szukaj pod siedzeniem pasażera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tym że ja nie mam BT. tylko adapter na 6020 i tyle. nawet w mfd2 dvd nie ma tej funkcji no chyba ze zle szukam

Gdzie nie masz BT, w telefonie, samochodzie, nawigacji bo już Cię nie rozumiem? Montujac na uchwyt standardowy uniwersalny adapter masz możliwość podpięcia bezprzewodowego każdego telefonu posiadającego BT i nawigacja nie ma z tym nic wspólnego. Poczytaj link, który załączyłem powyżej, zresztą wszystko jest też dokładnie opisane w instrukcji auta, do której pewnie nie zajrzałeś. Takie numery to chyba tylko w Polsce się zdarzają, najlepiej zdemontować jeszcze kilka urządzeń których się nie używa np. relingi itp. - auto będzie lżejsze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Matsil nie patrzyłem do instrukcji bo mam ją po niemiecku a ja nie znam tego języka. Gdybym miał zdemontować to czego nie używam to moje autko składało by się z kół silnika kierownicy siedzenia i dachu ;p.

Nie potrzebowałem tego uchwytu więc go zdemontowałem. Założyłem coś co mi jest bardziej potrzebne.

 

Oto zdjęcia uchwytu mojej produkcji :)

PICT2352.JPG

PICT2353.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności