Skocz do zawartości
Michas84

Falujące obroty podczas jazdy Disel 115km AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z falującymi obrotami podczas jazdy, na postoju chodzi równiutko, dopiero zaczyna falować jak jestem w ruchu i falowanie ustaję jak przekraczam 2 tys obrotów.Miałem wymieniony: przepływomierz, robioną regenerację turbiny, sprawdzany czujnik doładowania, podłączony komputer (Vag-com) który nie pokazał żadnych błędów a faluję tak jak falował. Może miał juz ktoś podobny problem dodam tylko jeszcze ze jest to passat z 1999r Disel 115km w automacie Tip-tronic.Czekam na jakieś pomysły

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo tylko na rozgrzanym silniku na postoju jak jest ssanie to nic nie faluje a jak sie rozgrzeje to falują obroty że aż buda sie trzęsie jutro zrobie logi na postoju może coś będzie więcej wiadomo, a może przepływomierz jest nie oryginalny ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to są te logi?:) miałem sprawdzane na 4 przepływomierzach wiec na pewno on nie jest problemem, u mnie faluje tylko podczas jazdy jak leciutko przyspieszam to obroty gwałtownie skaczą, a falowanie ustaje powyżej 2000 obrotów.Dzisiaj jeszcze raz podłącze go pod Vag-coma i zobaczymy.

Edytowane przez Michas84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz olej wlany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byry007 ile Ty masz nim przelatane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam olej syntetyk 505.01 na liczniku mam 270tys km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. a jak zmieniłem paliwo na verwe przestały obroty falować. Trzeba wlewac dobre mocne paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba będzie kostka na pompowtrysku w tym tygodniu będę z tym działał muszę pokrywę odkręcić i zobaczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności