Skocz do zawartości
Gość VW MARCIN

Elektryczne szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość VW MARCIN

Padło mi otwieranie przednich szyb w postaci ciągłej moge je otwierać i zamykać tylko z przerwami płytke czyściłem i nic, gdzie szukać. Jestem nowy więc zadam głupie pytanie czy mogło coś paść w tej obudowie przy silniku od drzwi pod tapicerką Dzięki :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość simo

jest jeszcze taka opcja ze odlaczone miales zasialnie i nie zrobiles "adapacji" szyb z przodu. Po odlaczeniu zasilania nalezy otworzyz szyby do konca w dol i zamknac. Po tym powinno juz dzialac dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
jest jeszcze taka opcja ze odlaczone miales zasialnie i nie zrobiles "adapacji" szyb z przodu. Po odlaczeniu zasilania nalezy otworzyz szyby do konca w dol i zamknac. Po tym powinno juz dzialac dobrze

 

:ok:

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie podepne zeby nie zakladac tematu. Mam traki dziwny problem, jak odpale auto i chce opuscic swoja szybe w dol to mi wariuje. Wciskam a ona raz gora raz dol i po 5 sekundach jest OK. Potem moge robic juz co chce ale pierwsze sekundy to jakas padaczka z niej. Reszta szyb OK. Co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość simo

generalnie to u mnie jest podobnie z tym ze nie do konca dziala pierwsze polozenie otwierania szyby tzn to ze otwiera tak dlugo jak jest wcisniete. Podejrzewam ze jest to panel otwierania szyb i trzeba tam plytke przeczyscic. Kupilem sobie nawet zestaw kluczy do rozkrecenia tego i co sie okazalo ?? ze potrzebuje mniejszego klucza niz najmnieszy w zestawie i olalem sprawe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności