Skocz do zawartości
arkady4

Obudowa pompy wody (numer etka)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów ! mam mały problem z pompą wody , niestety po dwóch latach i 25000 km zdechło mi łożysko pompy wody czyli mam betoniarkę pod maską :mad: no i muszę to wymienić . Niestety przy poprzedniej wymianie wkładu pompy pourywały mi sie śrubki w obudowie i zostały co prawda powiercone , ale jak to bywa przy wierceniu w alu z róznym skutkiem :o co prawda nie cieknie ale jak już mam wymieniać pompę to wymienię z obudową . I tutaj sedno sprawy: posiadam sprawną obudowę pompy o nr;037121013 czy któryś z Kolegów jest mi w stanie sprawdzić czy będzie pasowała do silnika RP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posiadam sprawną obudowę pompy o nr;037121013 czy któryś z Kolegów jest mi w stanie sprawdzić czy będzie pasowała do silnika RP?

Wedle ETKI nie da się sprawdzić bo nie występuje w niej numer samej obudowy (tylko cała pompa, albo sam przód pompy), jak ktoś ma na wierzchu tą obudowę to może sprawdzić czy to pasuje do twojego silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy za pomoc, ja mam tą obudowe w ręce tylko pompa jeszcze w samochodzie ze starą obudowa , z etki faktycznie wychodzi że to jeden kawałek :639: a mi chodzi o to aluminiowe coś do czego przykręcamy śrubki i zakładamy węze i termostat , podobno to co mam jest z golfa 3 turbo diesla , a numer spisany z obudowy i są znaczki VW i Audi na tym czyli raczej oryginał:638:

Edytowane przez arkady4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież możesz w etce sprawdzić nr pompy w golfie i u ciebie jeśli ten sam to jesteś w domu

 

 

 

edit

 

tu masz screna

http://www.iv.pl/images/e1e0of42zdsw0jwb4a9.jpg

 

jesli chodzi ci o czesć z nr 11 to lipa w etce bo u mnie wyskakuje że nie istnieje w katalogu

 

ale zauważ że w dieslach i benzynach ABS 1Z 2E AAZ jest to samo

Edytowane przez ernest_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno to co mam jest z golfa 3 turbo diesla

 

To będzie pasować do każdej rzędówki, bo we wszystkich silnikach rzędowych pompy są takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , chodzi o największy element z pozycji nr 2!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Ernest , właśnie o to mi chodziło czy to jest współwymienne z golfem ale widze że to jest to samo czyli moge kupić sam przód pompy:) . Może to niewielka różnica w cenie ale zawsze na zgrzewke "paliwka " zostanie:564:mam tylko nadzieje że następna pompa nie zdechnie tak szybko jak ta ,którą mam ( hepu):mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności